Guardiola'ya sürpriz talip!

FC Barcelona ile yakaladığı başarı sonrası genç yaşında dünyanın en efsanevi teknik direktörleri arasına giren Pep Guardiola'ya İtalya'dan sürpriz bir teklif var.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Guardiola'ya sürpriz talip!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
10 Ocak 2013 14:11
İspanya La Liga takımlarından FC Barcelona ile sayısız başarıya imza atan ve genç yaşında Avrupa'nın efsanevi teknik direktörleri arasından gösterilen Joseph 'Pep' Guardiola'ya sürpriz bir teklif var.

Daha önce Barcelona'da futbolculuk ve genç takımında teknik direktörlük yapan Luis Enrique'yle aradığı başarıya ulaşamayan AS Roma'nın İspanyol teknik direktöre teklif sunduğu ifade edildi.

El Pais ve İspanyol medyasında yer alan haberlere göre, AS Roma'nın futbol direktörü Franco Baldini, New York'a giderek Guardiola'yla buluştu. 2002/03 sezonunda Roma forması giyen Guardiola'yla Roma'ya gelme ihtimallerini konuşan Baldini, 2013/14 sezonundan itibaren teknik direktörlük teklifini sundu. Bu teklif karşısında süre isteyen Guardiola'nın İtalya'ya tekrar dönme fikrine soğuk olmadığı belirtildi.

AS Roma'nın teknik direktörlük koltuğunda şu anda bir dönem Fenerbahçe'de de görev alan ve tarihi Pendikspor mağlubiyetinden sonra görevinden alınan Zdenek Zeman, 2 yıllık kontratla bulunuyor. Guardiola'nın teklifi kabul etmesi durumunda, Zeman'a doğal olarak yol gösterilecek.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam