Casillas durumundan rahatsız değil

Real Madrid'de teknik direktör Jose Mourinho tarafından son iki maçtır yedek kulübesine çekilen kaleci Iker Casillas, kendisinin ve takımının durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Casillas durumundan rahatsız değil
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
10 Ocak 2013 16:01
İspanyol devi Real Madrid'de son zamanların en çok dikkat çeken olayı, teknik direktör Jose Mourinho'nun takım kaptanı olan kaleci Iker Casillas'ı iki maçtır yedek bırakması olurken, İspanyol kaleciden konuyla ilgili açıklamalar geldi.

Casillas, açıklamasında mücadele etmeyi sevdiğini söylerken, "Daha çok çalışıp kaleyi koruyabileceğimi yeniden ispat etmeliyim. Uyarılmak beni rahatsız etmiyor. Bana sevgisini gösteren herkese teşekkürler." dedi.

İspanyol kaleci geleceği hakkında sorulan soruya ise, "Ben Madridliyim. Bu zamana kadar en iyi kulüpte oynadım ve futbolu burada bırakmak istiyorum. Sorunlar her yerde olabiliyor, özellikle Real Madrid gibi büyük bir kulüp olunca artabiliyor da ama her zaman en üst seviyede konsantre oluyorum. Eğer bu olmazsa o zaman bu işi bırakmanın zamanı gelmiştir." cevabını verdi.

Mourtinho ile yedek kalması hakkında bir görüşmesi olup olmadığı konusuna da değinen tecrübeli kaleci, "Adan veya Mourinho ile bir şey konuşmadım. Antrenörümüz benimle bu konu hakkında konuşmak zorunda değil. Ben makine değilim, her zaman en üst seviyede olamam. Pek iyi bir zamandan geçmiyorum. Değişik bir durum ama ben kendimi tekrar ispatlamak zorundayım." şeklinde konuştu.

Casillas takımın performansını da değerlendirerek, "Performansımız geçen sezonki gibi değil. Geçen yıl çok iyiydik. Hala şampiyonluk için mücadele ediyoruz ancak bu biraz zor. Yine de denemek zorundayız." dedi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam