"F.Bahçe maçı çıkış noktası"

Galatasaray'da bir dönemde performansıyla taraftarların en sevdiği isimler arasında yer alan ve Frank Rijkaard'la yaşadığı sorunlarla gündeme gelen Servet Çetin, kendisine güvenilen ortamlarda başarılı olabileceğini söyledi.

Haber; AA
Abone Ol
'F.Bahçe maçı çıkış noktası'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
17 Ekim 2010 22:28
Galatasaray'ın, Ankaragücü'ne mağlup olduğu maçın ardından basın toplantısına medya mensuplarının sorularını yanıtlayan Servet, ''Ben Galatasaray'a ilk geldiğim zaman da söylemiştim, bana güvenilen yerde başarılı olurum. Eğer takımım benden fayda elde etmek istiyorsa, yöneticisi ve hocası bana güven duymalı. Bu her futbolcu için geçerlidir. Güven olursa, performans yükselir. Bana güvenin olduğu her ortamda başarılı olacağımı düşünüyorum'' diye konuştu.

Ankaragücü maçıyla ilgili olarak, ''Fenerbahçe maçı, bu maçtan öncede çok önemliydi ama artık daha fazla önem kazandı. Fenerbahçe derbisi bizim için bir çıkış noktası haline geldi'' ifadelerini kullanırken, sözlerini şöyle sürdürdü: ''Böylesi mağlubiyetlerden sonra moral bozmamak mümkün değil ama takım halinde bu maçı unutmak istiyoruz. İnşallah Fenerbahçe derbisine kadar bu moral bozukluğunu üzerimizden atarız. Gelinen nokta bizim için sıkıntılı bir durum. Bundan gereken dersleri çıkaracağız.''

Sarı-kırmızılı futbolcu Mustafa Sarp ise Beşiktaş ve lider Bursaspor'un puan kaybettiği haftada çok önemli bir karşılaşmayı kaybettiklerini vurgulayarak, ''Fenerbahçe derbisine daha moralli gidebilecekken, 4 gol yiyerek mağlup olmanın üzüntüsü içerisindeyiz. Ama unutmak zorundayız. Şimdi önümüzde Fenerbahçe maçı var. Hiçbir maç oynanmadan, kağıt üzerinde belli olmaz. Çok önemli bir maç olacak'' şeklinde konuştu.

Tümü
TÜMÜ