Arda Turan'a büyük destek

Galatasaray taraftarı kaptanı Arda Turan'a büyük destek verdi.

Haber; AA
Arda Turan'a büyük destek
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
17 Ekim 2010 20:10
Geride kalan sezonda alınan başarısız sonuçlar sonrası Galatasaray taraftarlarının tepkisini alan Arda Turan, kendisiyle ilgili basında yapılan bazı eleştirilerin ardından bu kez taraftarların desteğini aldı. Yaşadığı sakatlık sonrası kendisi ve kız arkadaşıyla ilgili medyaya yansıyan bazı ifadeler nedeniyle tepkisini dile getiren Galatasaray Futbol Takımı Kaptanı Arda Turan'a, sarı-kırmızılı taraftarlar da Ankaragücü maçında açtıkları pankartlarla destek çıktılar.

Tribünlerde açılan pankartlarda, ''Hayasızlığa yoktur derman, yıkılma ayakta dur kaptan'', ''Hep oyunlar, senaryolar, sustuysak bir yere kadar. Aklınızdan çıkarmayın, Türkiye'dir Galatasaray'' ifadeleri yer alırken, ''Büyük kaptan, Arda Turan'' şeklinde tezahüratlar yapıldı.

Sakatlığı nedeniyle ameliyat olan ve takımdan uzak kalan sarı-kırmızılı futbolcu, Ankaragücü maçını Ali Sami Yen Stadı'nda izlerken, maç öncesi kendisi için tezahürat yapan taraftarları, sahaya girerek selamladı.

Arda Turan, geçen sezon Ali Sami Yen Stadı'nda yapılan Diyarbakıspor maçında, alınan kötü sonuçlar nedeniyle taraftarların tepkisini alan isimlerin başında gelmiş ve maç sonrası ise istenmediği takdirde takımdan ayrılabileceğini açıklamıştı.Tümü
TÜMÜ