Wesley Sneijder için şok sözler! ''Zamanı geçti...''

Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder için Hollanda'dan şok sözler geldi. Feyenoord'un eski teknik direktörü Rob Jacobs, Sneijder'ın zamanının geçtiğini savundu.

Haber; Sporx.com dış haberler
Abone Ol
Wesley Sneijder için şok sözler! ''Zamanı geçti...''
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
03 Mart 2017 16:17
Wesley Sneijder'ın zamanı geçti mi? Hollandalı futbol adamı Rob Jacobs'a göre Galatasaray'ın 10 numarası, artık yerini başka futbolculara bırakmalı. Hollanda Ligi takımlarından Feyenoord'un eski teknik direktörü Rob Jacobs, Hollanda basınına verdiği röportajda Sneijder hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.

73 yaşındaki Hollandalı futbol adamı, yaptığı açıklamada ''Sneijder iyi bir oyuncu, ama en iyi zamanında iyiydi. Şimdi zamanı geçti ve Hollanda Milli Takımı'nda başka futbolcuların oynaması gerekiyor.'' sözlerini kullandı.

''HARİKA BİR TEKNİĞİ VAR AMA...''

Jacobs, Galatasaray'ın yıldız futbolcusu için ''Sneijder, Hollanda futboluna yön vermiş birisi. Harika bir yeteneği ve ayağı var. Mükemmel bir tekniğe sahip ve oyunu çok iyi okuyabiliyor.'' derken, Hollanda Milli Takımı için artık genç futbolcuların oynaması gerektiğini söyledi.

Feyenoord'un genç yeteneği Jens Toornstra'yı örnek gösteren Jacobs, ''Toornstra, Pazar günü harika bir maç çıkardı. Sahanın en iyisiydi. Hollanda Milli Takımı'nda oynamayı hak ediyor. Wesley Sneijder yerine geçebilir.'' dedi.

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
 Reklam