MHK Başkanı F.Bahçe'nin başvurusu için ne dedi?

SPORX ÖZEL - MHK Başkanı Zekeriya Alp, Fenerbahçe'nin Halis Özkahya'nın Etik Kurulu'na sevkedilmesi ile ilgili yaptığı başvuru ile ilgili ilginç ifadeler kullandı.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
MHK Başkanı F.Bahçe'nin başvurusu için ne dedi?
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
21 Ocak 2013 15:44
SPORX ÖZEL - Fenerbahçe'nin Raul Meireles raporuyla ilgili olarak hakem Halis Özkahya konusunda Etik Kurulu'na yaptığı başvuruya MHK başkanı Zekeriya Alp'ten ilginç bir yanıt geldi...

Sarı-lacivertli kulübün sürpriz bir şekilde FIFA Kokartlı hakem Halis Özkahya konusunda Etik Kurulu'na başvurması üzerine görüşlerine başvurduğumuz Alp, "F.Bahçe'nin bu başvurusunu nasıl karşıladınız ?" sorumuza, "Bu konularla ilgilenmiyoruz muhatap olmuyoruz" cevabını verdi.

MHK Başkanı Alp, "Bu konuda onların beyanatları yaptıkları başvuruları filan beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor ne yaparlarsa yapsınlar. Benim bu konularla ilgili tek bir cümle cevabım bile olamaz. Biz tip konularla ilgilenmiyoruz muhatap olmuyoruz. Bu konuda federasyonumuzun gerekli merciileri bellidir. Biz kendi işimize bakıyoruz." ifadelerini kullandı.

Konuyla ilgili hangi basın kuruluşunun ne yazdığı ile de ilgilenmediğini belirten Alp, "Yok o bunu yazmış söylemiş beni hiç ilgilendirmiyor. Bu konuda söyleyeceğim bu kadar. Biz kurul olarak hakem arkadaşlarımızla birlikte işimize bakıyoruz. Ligin ikinci yarısının sezon sonuna kadar en hayırlı şekilde nasıl bitmesi gerekiyorsa onun emeğini ve mücadelesini veriyoruz" diyerek açıklamalarını tamamladı.

FENERBAHÇE'NİN ÖZKAHYA İLE İLGİLİ YAPTIĞI BAŞVURUNUN AYRINTILARI BURADA! TIKLAYIN
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam