Bienvenu paylaşılamıyor!

Fenerbahçe'de forma şansı bulmakta zorlanan Kamerunlu oyuncu Henri Bienvenu, La Liga ekiplerinden Real Zaragoza ile flört halinde... Kamerunlu futbolcu için Levante de devrede...

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Bienvenu paylaşılamıyor!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
21 Ocak 2013 16:37
Geldiği günden bu yana istenilen performanstan uzaktan kalan ve uzun süredir forma şansı bulmakta da zorlanan Fenerbahçeli Henri Bienvenu'nun yeni adresi belli olmak üzere.

İspanyol basınında çıkan haberlerde Real Zaragoza'nın Kamerunlu forvet oyuncusunun transferini bitirmek üzere olduğu iddia edildi. İspanyol ekibinin Bienvenu'yu kiralık olarak transfer edeceği ve bunun için 300 bin euro ücret ödeyeceği öğrenildi.

Zaragoza'nın ayrıca sezon sonunda isterse 3 milyon euro karşılığında oyuncuyu satın alabileceği de belirtildi. Kiralık olduğu süre içerisinde Bienvenu'nun ücretini ise Real Zaragoza ödeyecek.

24 yaşındaki forveti bir diğer La Liga ekiplerinden Levante'nin istediği ancak Real Zaragoza'nın transferi bitirmeye çok yakın olduğu öğrenildi. Zaragoza'nın takımdan ayrılan forvet oyuncusu Carlos Aranda'nın boşluğunu Bienvenu ile doldurmayı planladığı belirtildi.GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam