Fenerbahçe yine Galatasaray'ı üzmedi!

Fenerbahçe, bu sezon Spor Toto Süper Lig'de 5.kez Galatasaray’ın Cuma günü puan kaybettiği haftada galibiyet alamadı.

Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Fenerbahçe yine Galatasaray'ı üzmedi!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
20 Ocak 2013 22:20
Fenerbahçe bu hafta sahasında S.B.Elazığspor ile 2-2 berabere kaldı 2 puan yitirdi. Ezeli rakibi ve lig lideri Galatasaray’ın Cuma günü yenilip puan kaybettiği haftada Fenerbahçe farkı kapatma şansını yine yitirdi. Fenerbahçe bu sezon 5.kez ezeli rakibinin Cuma günü puan kaybettiği haftada puan yitirdi.

Sezonun 6. haftasında Cuma günü Galatasaray deplasmanda Orduspor’a 2-0 kaybetmiş Fenerbahçe ise ertesi gün Kasımpaşa’ya 2-0 yenilmişti. Sezonun 8.haftasında Cuma günü Galatasaray deplasmanda 3-3 berabere kalırken Fenerbahçe bir gün sonra deplasmanda Bursaspor ile 1-1 berabere kaldı.

12. haftasında yine Cuma günü Galatasaray sahasında 3-1 kaybetmiş, Fenerbahçe ise bir gün sonra Eskişehirspor ile 1-1 berabere kalmıştı. 14. haftada Cuma günü Galatasaray sahasında Gaziantepspor ile 1-1 berabere kaldı, Fenerbahçe ise Pazar günü deplasmanda Kayserispor ile 1-1 berabere kaldı.

18. haftada Cuma günü Galatasaray deplasmanda Kasımpaşa 2-1 kaybetti, Fenerbahçe ise Pazar günü sahasında S.B.Elazığspor ile 2-2 berabere kaldı.GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam