Liverpool'dan Fenerbahçe'ye sürpriz teklif: "Lazar Markovic 1 yıl daha oynasın!"

Sezona iddialı başlayıp sakatlıklar yüzünden sahalardan uzak kalan yıldız isim Lazar Markovic için Liverpool, “Gelişimi açısından 1 yıl daha Fenerbahçe’de devam etmesini istiyoruz” diye haber gönderdi

Haber; Sabah
Abone Ol
Fenerbahçe'nin Liverpool'dan kiralık yıldızı Lazar Markovic
Fenerbahçe'nin Liverpool'dan kiralık yıldızı Lazar Markovic
24 Mayıs 2016 09:05
Fenerbahçeli yıldız futbolcu Lazar Markovic'in gelecek sezon hangi kulüpte forma giyeceğiyle ilgili ilginç bir haber İngiltere'den geldi.

Oyuncunun bonservisini elinde bulunduran Liverpool, Fenerbahçe'ye "Oyuncunun gelişimi için gelecek sezon sizde kiralık olarak kalmasını uygun buluyoruz. Sizin de planlarınıza uyarsa bir yıl daha Fenerbahçe forması giyebilir" şeklinde haber gönderdi.

PEREİRA: "İYİ BİR ALTERNATİF"

Teklif için Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, "Kadromuz için iyi bir alternatif olur" dedi.

Lazar Markovic, geçen sezon 27 Eylül'deki Beşiktaş, 29 Ekim'deki Osmanlı ve 5 Şubat'taki Antalya maçlarında 3 ayrı sakatlık yaşamıştı. Tedavi için Portekiz ve İngiltere'ye giden Sırp futbolcu, 76 gün Samandıra'dan uzak kalmıştı. Ancak dün ani bir gelişme oldu.

FİNALDE KADRODA OLABİLİR

Fenerbahçe'nin kayıp yıldızı, sezon biterken sakatlığını atlattı ve antrenmanların yıldız ismi oldu.

Luis Nani'nin sakatlıktan çıktığı, Volkan Şen ve Alper Potuk'un Milli Takım'dan döneceği ortamda Portekizli teknik adam Pereira, Markovic'i Galatasaray ile oynanacak final için kadroya almaya karar verdi. Sırp yıldız 11'de olmasa da kulübede silah olarak bulunacak.


Tümü
TÜMÜ