Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Draymond 10 kilo verdi, oyununa yaradı!

Draymond Green, Warriors genel menajeri Bob Myers tarafından "kilo vermesi" söylendikten sonra 6 haftada 10 kilo verdi.

Draymond Green, Warriors genel menajeri Bob Myers tarafından "kilo vermesi" söylendikten sonra 6 haftada 10 kilo verdi.

Myers, Green'e "Draymond, sana duymak istemeyeceğin bir şey söyleyeyim. Eğer bir şampiyonluk kazanacaksak, forma girmelisin." dedikten sonra, 6 Mart tarihinden bu yana 10 kilo kaybeden Green, diyetinden alkol ve kızarmış yiyecekleri kesti.

Draymond, durumla ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Formda olmadığımı biliyordum. Ama aynı zamanda nasıl hızlı bir şekilde forma gireceğimi de biliyorum. Bunu hayatım boyunca yaptım."

Green, All-Star arasından %48.3'lük bir şut isabetine, üçlük çizgisi gerisinden de %37.1'lik bir isabete sahip.'

Ayrıca LA Clippers ekibinin, playofflarda karşılıklı oynadıkları üç maçta Draymond'a karşı oyuncuları yalnızca %36.6 ile şut atıyor.