Beşiktaş, Valentin Rosier'i açıkladı

Beşiktaş, taraftarların uzun süredir beklediği Valentin Rosier transferini resmen açıkladı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; bjk.com.tr
Abone Ol
Beşiktaş, Valentin Rosier'i açıkladı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
30 Temmuz 2021 18:22
Beşiktaş'ın çifte şampiyonluğunda büyük pay sahibi olan Valentin Rosier, muradına erdi ve Beşiktaş'ta kaldı. Siyah-beyazlı kulüp, Valentin Rosier transferini resmen açıkladı.

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, "Kulübümüz, 2021-22 sezonu transfer çalışmaları kapsamında, geçtiğimiz sezon futbol takımımızın elde ettiği çifte şampiyonlukta pay sahiplerinden biri olan Valentin Rosier ile yeni sözleşme imzaladı. Kulübümüze yeni dönemde de önemli hizmetlerde bulunacağına inandığımız; Beşiktaşımıza duyduğu derin aidiyet ve sergilediği özverili performansla taraftarlarımızın gönlünde taht kuran Valentin Rosier'e 'yuvana hoş geldin' diyor, başarılar diliyoruz." denildi.

Açıklamada ayrıca Kulüp Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin Vodafone Park'taki makamında Rosier'i ağırlayarak "Yuvana hoş geldin" dediği de vurgulandı.

1 yıllık kiralık ve zorunlu satın almayla 4 yıllığına kadroya katılan Fransız sağ bek, sezonluk 1 milyon 350 bin Euro alacak. Sporting'e de 300 bin Euro kiralama ücreti ve 4.5 milyon Euro bonservis ödenecek.

VALENTIN ROSIER'DEN AÇIKLAMA

Transferinin ardından açıklama yapan Valentin Rosier "Transfer zorlu bir süreç. Birden fazla söz sahibi var ve doğru tercihi yapmanız gerek. Bazen de duygularınız ağır basar. Hayatımda ilk kez kalbimin sesini dinlemem gerektiğini hissettim çünkü bazı anlar paradan değerlidir. "Burada hissettiklerim paha biçilemezdi. Bunların karşılıklı olduğunu biliyorum. Çünkü ben Beşiktaş'ın çocuğuyum. Çok sevdik be abi." dedi.

Sosyal medya hesabından da duygularını paylaşan Rosier "Havaalanındaki sıcak karşılama ve tüm mesajlarınız için teşekkür ederim. Sizinle olduğum için çok mutluyum. Umarım yine harika bir sezon geçiririz." ifadelerini kullandı.
Tümü
TÜMÜ