Turkcell, Trabzonspor – Bursaspor maçı öncesi kaptanlarla buluştu

TURKSPORU'nun en büyük destekçisi Turkcell'in Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, Trabzonspor ve Bursaspor takımlarının ligdeki buluşması öncesinde iki takımın kaptanlarıyla bir araya gelerek kendilerine başarılar diledi. Taraftarları, Trabzonspor için 61Cell, Bursaspor içinse Bursa Mobile isimli kendi illerinin plakasını taşıyan başlangıç numaralı hatlarla buluşturan Turkcell, maç günü de taraftarlara 1GB internet hediye etmişti.
04 Kasım 2018 19:18
Dünyanın ilk dijital operatörü ve TURKSPORU'nun en büyük destekçisi Turkcell, dijital işbirliğine gittiği Trabzonspor ve Bursaspor'un maçı öncesi iki takım kaptanına başarılar diledi.

Trabzon Şenol Güneş Kompleksi'ndeki maç öncesi Turkcell Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, Trabzonspor Kaptanı Onur Recep Kıvrak ve Bursaspor Kaptanı Ertuğrul Ersoy ile bir araya geldi.

Türkiye'nin şampiyonluk yaşamış iki güzide kulübüyle dijital işbirliği yapmaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getiren Turkcell Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, "61Cell ve Bursa Mobile ile taraftarlara benzersiz bir dijital deneyim sunuyoruz. Taraftarlar bir yandan kendileri kazanırken bir yandan da kulüplerine kazandırıyorlar. Önümüzdeki günlerde kendilerine özel yeni dijital sürprizlerimiz de olacak. Bu vesileyle taraftarları 61Cell ve Bursa Mobile hat alarak gönül verdikleri takımlarını desteklemeye davet ediyorum" dedi.

Turkcell, Trabzonspor – Bursaspor maçına özel olarak, kendi illerinin plakasını taşıyan başlangıç numaralı 61Cell ve Bursa Mobile hat sahibi taraftarlara maç gününe özel sürpriz yaparak 1GB internet de hediye etti.

Galeri Icon Foto Galeri