Nobre'de kesin karar!

Bu sezon oynadığı futbolla dikkat çeken Mert Nobre'nin ismi son günlerde bir dönem forma giydiği Fenerbahçe ile anılırken Mersin İdman Yurdu cephesinden iddialarla ilgili yanıt geldi.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Nobre'de kesin karar!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
07 Ocak 2013 00:24
Ülkemizde önce Fenerbahçe ardından da Beşiktaş forması giyen ve son olarak gittiği Mersin İdman Yurdu'nda attığı gollerle dikkat çeken bir performans gösteren Mert Nobre ile ilgili karar verildi.

Tecrübeli forvet hakkında transfer iddiaları her gün medyada yer bulurken Mersin İdman Yurdu Başkanı Ali Karamanlı konuyla ilgili olarak net konuştu.

Nobre'yi satmayacaklarını söyleyen Karamanlı Beyaz TV'ye Nobre ile ilgili şu açıklamaları yaptı;

"Mert Nobre için bize Fenerbahçe'den kesinlikle bir teklif gelmedi. Basında çıkan haberler bizi ilgilendirmiyor. Bize gelen bir teklif yok ve böyle bir teklif gelse bile bunu kabul etmeyeceğiz. Hocamız Giray Bulak ile konuştuk ve Nobre'ye bizim ihtiyacımız var. Nobre tabii ki Fenerbahçe'ye gitmek ister ancak kararı biz veririz ve bu yöndeki kararımız da bellidir; Nobre'yi kesinlikle satmayacağız..''

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın yöneticilere verdiği transfer listesinde yer alan Mert Nobre ile ilgili çalışmaların bu açıklamalardan sonra askıya alındığı öğrenildi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam