Belhanda askıya alındı!

Fenerbahçe Kulübü Başkanvekili Abdullah Kiğılı, Montpellier'in Faslı futbolcusu Younes Belhanda'nın transferi hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Haber; DHA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Belhanda askıya alındı!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
07 Ocak 2013 11:23
Fenerbahçe Kulübü Başkanvekili Abdullah Kiğılı, Younes Belhanda'nın transferini askıya aldıklarını ama başka oyuncular için görüşmelerin sürdüğünü söyledi.

Fas milli takımının genç yeteneği Belhanda'nın basında hergün yazılıp çizilmesinin kendilerine zarar verdiğini ifade eden Kiğılı, "Futbolcunun fiyatı arttı. Fransız basını ve kulüp de buradaki haberleri takip ediyor. O yüzden bunu durdurduk. Belhanda şu an çok pahalı duruma geldi. Kulüp astronomik rakamlar istiyor. O yüzden askıya aldık" dedi.

CNN Türk ekranlarında spor toplantısı programına telefon bağlantısı ile katılan Abdullah Kiğılı, "Aslında oyuncu ile bir kez görüştük, kulüp ile ise yapılan temasta istenilen rakam çok büyük oldu. Yalnız Belhanda değil, isimlerini açıklayamayacağım önemli oyuncular ile görüşüyoruz. Açıklamıyoruz çünkü yine aynı durum olacak, fiyat artacak. Taraftar beklenti içinde, bunun da farkındayız ama 1 hafta içinde bu işi sonuçlandıracağız" şeklinde konuştu.Tümü
 Reklam