"Milan ona kucak açabilir ama..."

Real Madrid'de bu sezon beklentilerin karşılanamaması sebebiyle eleştiri oklarını üzerine çeken teknik direktör Jose Mourinho, İtalyan RAI Televizyonu'na açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
'Milan ona kucak açabilir ama...'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
26 Ocak 2013 02:15
Real Madrid'de bu sezon beklentilerin karşılanamaması sebebiyle eleştiri oklarını üzerine çeken teknik direktör Jose Mourinho, İtalyan RAI Televizyonu'na açıklamalarda bulundu. Teknik direkörlük kariyerini daha ne kadar sürdüreceğine dair konuşan başarılı çalıştırıcı, Kaka'nın Real Madrid'deki geleceğine dair açıklamalar getirdi.

Portekizli teknik adam, "Önümüzdeki 20 yıl daha futbolun içinde olacağım. Her şey olabilir. Inter'e bile dönebilirim. Neden olmasın?" ifadelerini kullanarak daha uzun yıllar kariyerini sürdüreceğinin işaretini verdi.

Adı bir dönem sıkça Galatasaray ile anılan, son zamanlarda ise eski kulübü Milan'a dönmesi gündeme gelen Brezilyalı Kaka için de konuşan Mourinho, "Real Madrid'de en iyi Kaka'yı henüz göremedik. En önemli şey onun mutlu olması ve Milan ona kucak açabilir. Ama şu an o hâlâ Real Madrid'in futbolcusu." diyerek onun gidişine açık kapı bıraktı.

İtalyan futbolunun durumu hakkında da sorulan soruları yanıtlayan başarılı çalıştırıcı, "Juventus harika bir takım. Onlar Şampiyonlar Ligi için favori olmadıklarını söyleyebilirler ama bunun nedeni uzun süredir bu arenada yer almamaları. Bir çok kişi Real Marid, Manchester United ve Barcelona gibi takımlar favori olarak göstermesine karşılık bence Borussia Dortmund, Bayern ve Juventus'ta bu yarışı kazanabilirler" diye konuştu.

KAKA BÖYLE MULTU ETTİ Tümü
 Reklam