Menajeri 'olmaz' dedi

Gün başında Everton taraftarlarını heyecanlandıran Alvaro Negredo transferi hakkında Juanma Lopez, mavi beyazlı takım taraftarlarını üzecek açıklamalar yaptı.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Menajeri 'olmaz' dedi
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
31 Ocak 2013 18:06
İspanya La Liga'da Sevilla forması giyen İspanyol milli forvet Alvaro Negredo'nun menajeri Juanma Lopez, oyuncunun Everton'a transferi hakkında açıklamalarda bulundu. Bu transferin gerçekleşmeyeceğini beliretn Juanma Lopez, hem Negredo hem Sevilla'nın bu transfere yanaşmadığını belirtti.

27 yaşındaki oyuncunun menajeri Lopez, "Bu transfer imkansız, Negredo Sevilla'nın önemli bir futbolcusu ve ben eminim ki bu anlaşma bu transfer döneminde gerçekleşmeyecek" derken, Everton'ın Sevilla ile 16 milyon euro üzerinden bir anlaşma için konuştuğunu bildiğini söyleyen Lopez; "Ancak, bu tranferin gerçekleşmesi gibi bir durum gözükmüyorum. Everton taraftarlarına söylemeliyim ki bu transferin gerçekleşmesi için ne yazık ki herhangi bir yol gözükmüyor. Sevilla bu transferi ancak çılgın bir teklif gelirse kabul edebilir" diyerek Negredo transferine son noktayı koydu.

Juanma Lopez, Sevilla'nın çok önemli maçları olduğunu, kulübün içinde bulunduğu ekonomik krize rağmen bu transferin kulübü küçülteceğini belirterek sözlerine son verdi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam