Malaga'nın yıldızı kalıyor

Malaga'nın son zamanlarda aldığı sonuçlarda gösterdiği performansla büyük etki eden yetenekli oyuncu Isco, takımıyla olan kontratını uzatmaya hazırlanıyor.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Malaga'nın yıldızı kalıyor
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
25 Ocak 2013 16:12
İspanya La Liga takımlarından Malaga, yıldız oyuncularından Isco'nun sözleşmesini uzatmaya çok yakın. Kulübün futbol direktörü Mario Husillos, Isco ile son aşamaya geldiklerini açıkladı.

Bir çok Avrupa devinin de transfer listesinde bulunan İspanyol oyuncu hakkında konuşan Husillos, "Isco'nun kontratını yenileme konusunda son aşamaya geldik ve kısa süre sonra imzalar atılacak. Çok yakında bunu duyuracağız." dedi.

Henüz tam anlaşma olmadığını vurgulayan Husillos, "İmzalar atılmadı ancak kısa zamanda sonuçlanacağını düşünüyorum. Futbolda kesin diye bir şey yok. Bir anda herşey değişebilir. Oyuncu da biz de bu anlaşmayı istiyoruz. Isco burada kalmak istiyor." şeklinde konuştu.

Isco'nun geleceği hakkında da konuşan Husillos, "Isco İspanya milli takımında da oynayan bir oyuncu. Onu olabildiğince Malaga'da tutmak istiyoruz. Eğer onun gelişimi bu şekilde devam ederse, bir Avrupa devine transfer olması kaçınılmaz olabilir." sözlerini kullandı.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam