Valdano: "Real'e karşı tezgah var"

İspanya La Liga takımlarından Real Madrid'in eski Sportif Direktörü Jorge Valdano, Real Madrid'e karşı 'tezgah' kurulduğunu ifade etti.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Valdano: 'Real'e karşı tezgah var'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
25 Ocak 2013 16:51
İspanya La Liga takımlarından Real Madrid'in eski Sportif Direktörü Jorge Valdano, Marca'dan çıkan haberler ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Marca'da Campillo imzası ile yayınlanan haberin gerçeği yansıtmadığını dile getiren Valdano, Real Madrid'e karşı bir 'tezgah' kurulma çabasının olduğunu ifade etti.

Çıkan haberlere itibar edilmemesi gerektiğini belirten Valdano, "Florentino Perez'in böyle bir açıklama yapması bile olağanüstü bir durum. Real Madrid'in istikrarsızlaştığına inanmıyorum. Campillo iyi bir gazeteci. Real Madrid'e karşı bir tezgah kurma arzusu var. Real Madrid büyük bir kulüp ve Perez'in problemi ortadan kaldırmak adına böyle bir açıklama yaptığına inanıyorum" ifadelerini kullanı.

Valdano Iker Casıllas'ın sakatlığıyla ilgili ise, "Çok kötü bir durum, o darbenin böyle bir sonuç çıkarmasını beklemiyordum" diyerek üzgün olduğunu dile getirdi

Real Madrid'in Barcelona'nın gerisinde kalmasıyla ilgili ise, "Real Madrid'in inanılmaz bir potansiyeli var ve dokuz kez uluslararası kupa kazandı" diyerek bu görüşe katılmadığını dile getirdi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam