Fenerbahçe'de '1 numara' problem

Fenerbahçe'de Berke Özer, önceki gün Antalya deplasmanında 85. dakikada bir pozisyonda belinin üstüne düşünce oyuna devam edemedi. Yapılan kontrollerde Berke Özer'in belinde ciddi bir bulguya rastlanmadı. Genç eldivenin, ağrılarının şiddeti anbean takip edilecek. Kalede o mu yoksa Ertuğrul Çetin mi olacak, Salı akşamı son karar verilecek.

Haber; Sabah, Fotoğraf; Fenerbahce.org
Abone Ol
Fenerbahçe'de '1 numara' problem
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
17 Ocak 2022 09:36
Luca Kerber
Luca Kerber
Altay Bayındır'ın Süper Lig'in 11. haftasında Konyaspor deplasmanında 72. dakikada sakatlanıp gözyaşları içinde sahayı terk etmesiyle eldivenleri giyen Berke Özer, önceki gün Antalya deplasmanında aynı kaderi yaşadı. 21 yaşındaki file bekçisi, 85. dakikada bir pozisyonda belinin üstüne düşünce oyuna devam edemedi ve yerini 18'lik Osman Ertuğrul Çetin'e bıraktı... Dün MR'ı çekilen Berke'nin kontrollerinde ciddi bir bulgaya rastlanmadı. Ancak oyuncunun ağrılarının şiddetli olduğu belirtildi. 21 yaşındaki kalecinin ağrıları anbean takip edilecek ve son karar yarın akşam verilecek.

'BUNU FIRSATA ÇEVİREBİLİRSİNİZ'

Böylece çarşamba günü Altay maçında kalede ya Berke ya da Antalya'da son dakikalarda eldivenleri devralan Ertuğrul olacak. Göreve gelir gelmez kendisini kaleci probleminin içinde bulan İsmail Kartal ve ekibi, Ertuğrul ve Bartu'yu terapiye aldı. Genç kalecilere duyulan güven dile getirilirken, bu durumu fırsata çevirip, kendilerini ispatlayabilecekleri anlatılıyor. 

 

Tümü
 Reklam