Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Brown: "Üst düzey bir serbest oyuncunun yardımı lazım"

Philadelphia 76ers koçu Brett Brown, Sixers'ın NBA şampiyonluğu için rekabet edebilmek adına "üst düzey bir serbest oyuncuya" ihtiyacı olduğunu söyledi.

Philadelphia 76ers koçu Brett Brown, Sixers'ın NBA şampiyonluğu için rekabet edebilmek adına "üst düzey bir serbest oyuncuya" ihtiyacı olduğunu söyledi.

Sixers'ın, Temmuz ayında serbest oyunculara harcayabileceği yaklaşık 25 milyon doları bulunuyor.

Brown, genç ve yükselen Sixers'ın yaz döneminde önemli bir oyuncuyu kendi yörüngesine çekmesi için gerekenlere sahip olduğuna inanıyor:

"Bence üst düzey bir serbest oyuncu gerekiyor. Birini buraya çekebileceğimizi hissediyorum. Antrenman tesisinin bu kapısından girdiğinizde 'Burada hergün işe gelebilirim' diyorsanız bu oldukça iyi bir paket. Zamanın doğru olduğu bir noktada, şampiyonluğu kazanmak için yardıma ihtiyacımız var. Eğer hedef buysa - ki ben ve takım için budur - o zaman buna cevabım bu olur."

Philadelphia 52 normal sezon maçı kazanarak playoffların ikinci turuna yükselmeyi başarmış, fakat Boston Celtics'e elenmişti.


7/24 NBA TÜRKİYE