Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Brown: "Üst düzey bir serbest oyuncunun yardımı lazım"

Philadelphia 76ers koçu Brett Brown, Sixers'ın NBA şampiyonluğu için rekabet edebilmek adına "üst düzey bir serbest oyuncuya" ihtiyacı olduğunu söyledi.

Philadelphia 76ers koçu Brett Brown, Sixers'ın NBA şampiyonluğu için rekabet edebilmek adına "üst düzey bir serbest oyuncuya" ihtiyacı olduğunu söyledi.

Sixers'ın, Temmuz ayında serbest oyunculara harcayabileceği yaklaşık 25 milyon doları bulunuyor.

Brown, genç ve yükselen Sixers'ın yaz döneminde önemli bir oyuncuyu kendi yörüngesine çekmesi için gerekenlere sahip olduğuna inanıyor:

"Bence üst düzey bir serbest oyuncu gerekiyor. Birini buraya çekebileceğimizi hissediyorum. Antrenman tesisinin bu kapısından girdiğinizde 'Burada hergün işe gelebilirim' diyorsanız bu oldukça iyi bir paket. Zamanın doğru olduğu bir noktada, şampiyonluğu kazanmak için yardıma ihtiyacımız var. Eğer hedef buysa - ki ben ve takım için budur - o zaman buna cevabım bu olur."

Philadelphia 52 normal sezon maçı kazanarak playoffların ikinci turuna yükselmeyi başarmış, fakat Boston Celtics'e elenmişti.


7/24 NBA TÜRKİYE