Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Brown: "Hayal kırıklığına uğradım"

Boston Celtics oyuncusu Jaylen Brown, Orlando'da takımıyla beraber oynayacağını söyledi ve formaların arkalarında yer alacak sosyal ifadelerin eksikliğiyle ilgili "hayal kırıklığına uğradığını" belirtti.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Boston Celtics oyuncusu Jaylen Brown, Orlando'da takımıyla beraber oynayacağını söyledi ve formaların arkalarında yer alacak sosyal ifadelerin eksikliğiyle ilgili "hayal kırıklığına uğradığını" belirtti.

Brown, 2019-20 NBA sezonunun yeniden başlaması için Orlando'ya seyahat ettiklerinde, bu hafta Celtics'e katılacak, ancak ligin yeniden başlatmayı ele alma şekli konusunda tam olarak memnun değil.

Brown, koronavirüsün ikinci dalgası, mevcut sosyal atmosfer ve bazı aile meseleleri hakkında endişelerini dile getirdi, ancak sezonun başlamasının kendisinden daha büyük olduğunu belirtti:

"Bu benden ve ailemden daha büyük bir şey. İnsanlar bazı nedenlere ışık tutmak için öldüler. Yapabileceğim şey en azından basketbol oynamak. Bence tartışmaları geliştirecektir."

Oyuncular ayrıca eşitlik mücadelesinde proaktif olmanın bir yolu olarak, formalarının arkasına ifadelerin dahil edilmesi için zorlamıştı, ancak Brown az sayıda seçeneğin "biraz sınırlayıcı" olduğunu açıkladı.

"LİSTE HAYAL KIRIKLIĞI"

Brown, ifadeler arasında "sonuçlar", "döngüyü kır" ve "tasarıma göre eşitsizlik" seçeneklerini görmek istediğini belirterek, oyunculara verilen seçeneklerden daha etkili olacağını da ekledi:

"Formamızda yer alması için daha fazla seçenek görmek istiyorum. Şu anki sorunlar ve nedenler için, listenin biraz sınırlayıcı olduğunu düşünüyorum. Liste konusunda çok hayal kırıklığına uğradım."