Yanar döner Nene!..

Beşiktaş'ın transferi için çabaladığı ama sonuca varamadığı Nene Santos ile yapacağı görüşmeyi erteleyerek kariyeri için kararı Salı gününe bıraktı.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Yanar döner Nene!..
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
05 Ocak 2013 14:15
Beşiktaş'ın uzun süredir transferi için uğraştığı Brezilyalı ofansif orta saha oyuncusu Anderson Luiz de Carvalho (Nene)'de yeni gelişmeler yaşanıyor.

Nene ülkesi Brezilya'da Santos'tan gelen teklif konusunda daha önce Cumartesi günü karar vereceğini açıklarken, yetenekli futbolcunun bu kararını ertelediği ve Salı günü durumunun netleşeceği iddia edildi.

Brezilya basınına açıklamalarda bulunan Santos kulübü asbaşkanı Odilio Rodrigues, "Nene'nin menajerleriyle görüştük. Cevabını bekliyoruz. Fakat durum biraz karışık" açıklamalarında bulundu.

PSG'de primler hariç ayda 375 bin euro kazanan Nene'nin ücreti konusunda Brezilya kulüplerinin sıkıntısı olduğu ifade edilirken, 31 yaşındaki futbolcuyla bir başka takım Flamengo'nun da dirsek teması içinde olduğu öne sürülüyor.

Beşiktaş teknik direktörü Samet Aybaba önceki gün yaptığı açıklamada Nene'nin transferiyle ilgili olarak çalışmaların devam ettiğini söylerken yaşadıkları zorluklara dikkat çekmişti.

Çin, Katar, Brezilya ve Türkiye'den teklif alan Nene'nin son kararı merakla beklenirken oyuncunun Santos ile yaptığı ve bir kademe ileri götürdüğü görüşmelerde masadan kalkması Beşiktaş'ın transfer için futbolcuya yeni bir teklif sunduğu şeklinde yorumlandı.

Tümü
 Reklam