Riquelme, Boca Juniors'a dönecek mi? Açıkladı!

Arjantin devi Boca Juniors ile kontratı olan fakat bir süredir futbol oynamak istemediği için, ara veren yıldız futbolcu Juan Roman Riquelme, takıma geri dönüp dönmeyeceğini açıkladı.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Riquelme, Boca Juniors'a dönecek mi? Açıkladı!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
06 Ocak 2013 07:31
Bir süredir futbola ara veren fakat Boca Juniors ile kontratı bulunan Juan Roman Riquelme, takıma geri dönüp dönmeyeceği konusunda açıklamalarda bulundu.

Arjantin devinin yeni sezon öncesi ilk antrenmanına katılan oyuncunun takıma geri döneceği konuşulsa da yıldız oyuncu geri dönmeyi düşünmüyor. Riquelme açıklamasında, "Sezon öncesi hazırlıkların ilk gününde kulübe gelmemin normal olduğunu düşünüyorum ama buraya sadece kulüptekilerle görüşmek için geldim, kararımı değiştirmeyeceğim." dedi.

Riquelme açıklamasının devamında, "Başkanla ve antrenörümüz Carlos Bianchi ile görüştüm. Onlara bir karar almış olduğumu ve bunu değiştirmenin çok karışık bir durum olduğunu söyledim. Bu kulübü seviyorum ve Boca her zaman benim kulübüm olacak ama ben verdiğim sözün arkasında dururum." şeklinde konuştu.

Son zamanlarda ortaya çıkan iddialara göre ise iki tarafın yeni bir kontrat üzerine görüştüğü fakat bazı finansal durumlardan dolayı görüşmelerin tıkandığı belirtilmişti.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam