İngilizler, Nuri Şahin'i 'çöpe' attı! Hayaller...

Ünlü futbol sitesi "Who Ate All The Pies" 2012-13 sezonunun ilk yarısında en büyük 10 hayal kırıklığı listesi hazırladı. Nuri Şahin, listede ikinci sırada yer aldı.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
İngilizler, Nuri Şahin'i 'çöpe' attı! Hayaller...
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
05 Ocak 2013 11:38
İngiltere Premier League takımlarından Liverpool'da beklentileri karşılayamayan ve Anfield Road'a veda etmeye hazırlanan Nuri Şahin'e bir darbede İngiliz basınından geldi.

Ünlü futbol sitesi "Who Ate All The Pies" 2012-13 sezonunun ilk yarısında en büyük 10 hayal kırıklığı listesi hazırladı. Hazırlanan listede Nuri Şahin, Newcastle United'ın yıldızı Papis Cisse'nin ardından ikinci sırada yer aldı.

Bu sezon başında Fulham'dan Tottenham'a transfer olan ancak beklentilerin çok altında kalan ABD'li Clint Dempsey'in üçüncü sırada yer aldığı listede dördüncü Alou Diarra (West Ham United), beşinci Mario Balotelli (Manchester City), altıncı Stephane Sessegnon (Sunderland), yedinci Fabio Borini (Liverpool) oldu.

Manchester City'nin sezon başında Swansea City'den kadrosuna kattığı ve son günlerde Mario Balotteli ile antrenmanda yaşadığı tartışma ile gündeme gelen Scott Sinclair, 'hayal kırıklığı yaratanlar' listesinde sekizinci olurken; Sinclair'i Sunderland'den Adam Johnson ve Tottenham'dan Gylfi Sigurdsson takip etti.

İngiliz basını, Nuri Şahin'in sezon sonunu beklemeden de Liverpool'dan ayrılacağı yönünde görüş bildirirken; milli futbolcuya Galatasaray'ın talip olduğu haberleri gün geçtikçe daha fazla konuşulmaya başladı. 

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam