Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Porter Jr., Cavs'in durumunu "Modern kölelik" olarak tanımlamış!

Cleveland Cavaliers forveti Kevin Porter Jr.'ın takımın soyunma odasında yaşadığı tartışma sırasında, Cavaliers genel menajeri Koby Altman'a takımın durumunu "Modern kölelik" ifadesiyle özetlediği bildirildi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Cleveland Cavaliers forveti Kevin Porter Jr.'ın takımın soyunma odasında yaşadığı tartışma sırasında, Cavaliers genel menajeri Koby Altman'a takımın durumunu "Modern kölelik" ifadesiyle özetlediği bildirildi.

Porter'ın, James Harden'ı içeren dört takımlı takasta kadroya dahil olan Taurean Prince için soyunma dolabının taşındığını öğrendiğinde sinirlendiği bildirilmişti. Porter, bağırmaya ve yiyecek fırlatmaya başlamış, ve bu da Cavs genel menajeri Altman ile bir yüzleşmeye sebebiyet vermişti.

"KADRO DIŞI KALDIĞI İÇİN SİNİRLİYDİ"

BasketballNews.com'dan Spencer Davies, Porter'ın Altman'a öfkelendiğini ve hem kendisinin, hem takımının ve hem de ligin durumunu 'Modern kölelik' ifadesiyle özetlediğini belirtti:

"Tartışma büyük bir hızla alevlenmişti ve Porter Jr. bağırarak, Cavaliers ve ekibin ön bürosunu, 'Modern kölelik' olarak tanımlamıştı. Porter, son zamanlarda takım kendisini kadro dışında tuttuğu için hayal kırıklığına uğramıştı. Bu sezon henüz bir maçta forma giymemişti."

Durumu bilen bir kaynağın açıklamasına göre, "Porter, Koby'ye patladı ve Koby de geri çekilmedi. Nihayetinde, bence Koby'nin onu sakinleştirememesi, bardağı taşıran son damla oldu."

Kaynak ayrıca Porter'ın şu anda Cleveland Clinic Courts'a geri dönmesine izin verilmediğini de sözlerine ekledi.