Murat Sancak: "Hakem genel olarak iyiydi"

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Fenerbahçe ile oynadıkları ve 1-1 beraberlik ile sonuçlanan maçın hakemi Ali Palabıyık hakkında bir paylaşım yaptı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Murat Sancak: 'Hakem genel olarak iyiydi'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
03 Şubat 2023 10:15
Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Fenerbahçe ile oynanan ve 1-1 beraberlik ile sonuçlanan maçın ardından Twitter'da bir paylaşımda bulundu.

Maçın hakemi Ali Palabıyık'ın performansını değerlendiren Sancak, "Dün zevkli bir maç seyrettik. Her iki tarafın da kaybettiği 2 puan var. Dün hakem genel anlamda iyiydi, en azından eyyamcı değildi. Kimine göre el, kimine göre gol. Kimine göre ofsayt, kimine göre değil. Kimine göre ayak dışarıda ve kırmızı, kimine göre değil." dedi.

Daha sonra bir paylaşımda daha bulunan Sancak, "Bazı şeytanlar var. Ellerini Türk futbolunun üzerinden çekmedikçe, birileri futbolu yönetmekten vazgeçmedikçe işimiz zor. Cezalıyım, susuyorsam para cezam 2 katına çarpılarak verilmesin diyedir. Bazı şeytanlar Adana'yı sevmiyor, niye acaba?" ifadelerini kullandı.

Adaleti herkes için istediğini söyleyen Sancak, "Adana Demirspor futbolu oynar, oyunu çirkinleştirmez. Adaleti herkese istiyorum. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bağırmakla çağırmakla olmuyor. Toplantılarda söylemem gerekenleri en yüksek sesle dillendiren 3 başkandan biriyim. Başkanlarınıza sorabilirsiniz." sözlerini sarf etti.
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
 Reklam