İşte Aysal'ın not defterine yazdığı o eleştiri!

Divan Kurulu üyelerinin eleştirilerini büyük bir soğukkanlılık ile karşılayan Ünal Aysal, bir üyenin "Başkan, özel uçakla transfer yapmaya gitmemeli" eleştirilerine de cevap verdi.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
İşte Aysal'ın not defterine yazdığı o eleştiri!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Ocak 2013 17:22
- SPORX - Galatasaray Ocak ayı olağan Divan Kurulu toplantısı yapıldı. Divan Kurulu'nda Wesley Sneijder konusunda sarı-kırmızılı yönetime yapılan eleştiriler damga vururken; başkan Aysal'ın tuttuğu notlar dikkatlerden kaçmadı.

Divan Kurulu üyelerinin eleştirilerini büyük bir soğukkanlılık ile karşılayan Aysal, bir üyenin "Başkan, özel uçakla transfer yapmaya gitmemeli" eleştirilerine cevap verdi.Divan Kurulu üyelerinin yaptığı eleştirileri tek tek not alan Aysal, "Ben, Milano'ya transfer yapmaya gitmedim. Çok önceden verilmiş bir sözüm vardı ve bu yönde bir seyehat gerçekleştirdim. Kısa bir sonra da Almanya'ya gideceğim ve oradaki altyapı tesislerini inceleyeceğim" dedi.

Öte yandan Divan Kurulu'nda Galatasaray Yönetimi'nden Ali Dürüst'in kendsine ayrılan Yönetim Kurulu masasında olmaması dikkatlerden kaçmadı. Tüm sarı-kırmızılı camia Wesley Sneijder'in transferine odaklanmışken; Ali Dürüst'ün Terim'in listesindeki yerli transferleri noktalamak için harekete geçtiği belirtildi.DİVAN KURULU'NDA KISA KISA

* Galatasaray Kongre Üyesi Hayri Kozak, Wesley Sneijder'in transferi konusunda yönetime mali yapı üzerinden eleştirilerde bulundu. Aysal, bu eleştirileri 'rakamsal' açıklamalar ile savuşturdu.

* Divan Kurulu Üyeleri'den kürsüye çıkanların bazıları, Galatasaray Yönetimi'ne 'şeffaf' olmadığı yönünde eleştiride bulundu. Aysal'ın bu eleştiriler karşısındaki cevabı; "Ben şirketlerimin dahi en büyük özelliği şeffaf olmasıdır" şeklinde cevapladı.

* Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Wesley Sneijder'e 3-4 gün süre verdiklerini açıkladı.

* Galatasaray Kongre Üyesi Tuncay Balayı, Engin Baytar ve Melo'da karakter sorunu olduğunu belirterek, "Sarı-kırmızılı renklere aşık olan futbolcular bu takımda oynamalı. Formayı yırtan oyuncuya ne oldu? Demek ki gerekli nasihatı alamamış. Melo da aynı şekilde. Ben hakem olsam ona 10 kırmızı kart veririm"

* Galatasaray'ın geçen ayki Divan Kurulu toplantısında yer almayan Adnan Öztürk, bu kez Yönetim Kurulu masasındaki yerini aldı. Öztürk ile Aysal'ın sıcak sohbetleri dikkatlerden kaçmadı.

* Galatasaray'da Ünal Aysal ile başkanlık yarışına hiren Mehmet Helvacı, kürsüde yaptığı konuşmada Ünal Aysal'a Kalamış Tesisleri hakkında sorular yöneltti. Divan Kurulu başlamadan önce Aysal ile Helvacı arasındaki samimi sohbet dikkat çekti.

* Galatasaray Divan Kurulu'na eski Başbakanlardan divan üyesi Mesut Yılmaz da katıldı.GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam