Erden Timur pazarlık masasında!

Ocak ayında başlayacak ara transfer dönemi için kolları erken sıvayan Galatasaray'da, girişimler tüm hızıyla devam ediyor. Sarı kırmızılılarda Erden Timur, forvet transferi için Fransa'ya gidecek.

Haber; Fanatik, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Erden Timur pazarlık masasında!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
04 Aralık 2022 09:52
Sarı-Kırmızılılar, özellikle önümüzdeki haftayı bir hayli yoğun geçirecek. Yönetimin teknik heyetle verdiği ortak karar, hücum hattına biri yerli, diğeri yabancı iki forvet takviyesi yapabilmek. Gündemin ilk sırasındaki isim Moussa Dembele...

Galatasaray'da listenin ilk sırasında Moussa Dembele transferi var. Fransız futbolcunun menajeriyle İstanbul'da yapılan görüşmede mutabakat sağlayan Galatasaray, bu hafta Fransa'ya çıkarma yapacak.

Transferden sorumlu olan Erden Timur, Lyon yetkilileriyle bir araya gelerek, Dembele transferine nokta koymayı hedefliyor.

Sarı-Kırmızılılar böylece sezon sonunda mukavelesi bitecek olan 26 yaşındaki forveti, ocak ayında renklerine bağlayacak.

Galatasaray'a "Evet" diyen Moussa Dembele'nin bonservisini almak üzere Erden Timur, Fransa'ya gidecek. Sarı kırmızılıların kadrosuna katmak istediği yerli oyuncu ise Deniz Undav. Başarılı oyuncu için temaslar sürüyor. 

 
SPORX ÖNERİYOR
www.hazirol.gov.tr adresinde yayımlanmakta olan ve toplumda afet farkındalığını artırmayı amaçlayan eğitim videolarına da AFAD Acil mobil uygulamasından ulaşılabiliyor.
Tümü
 Reklam 
TÜMÜ