Dilmen'den Abitoğlu'na büyük tepki!

NTVSpor'da yayınlanan yüzde 100 futbo adlı programın yorumcusu Rıdvan Dilmen, Trabzonspor - Fenerbahçe maçının hakemi Mustafa Kamil Abitoğlu'nu sert bir dille eleştirdi.

Haber; Sporx.com
Dilmen'den Abitoğlu'na büyük tepki!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
06 Mayıs 2012 20:49
Süper Final'in 5. haftasında oynanan Trabzonspor - Fenerbahçe maçı oldukça gergin geçti. Özellikle karşılaşmanın ilk yarısında Fenerbahçeli futbolcuların köşe atışı kullanmak istemesinden sonra sık sık duran oyun, her iki takımın futbolcularının da sinir katsayısını adeta tavan yaptırdı

Trabzon'da yaşanan olaylara en sert tepki ise Rıdvan Dilmen'den geldi. NTVSpor'da yayınlanan yüzde 100 futbol adlı spor programında maçın hakemi Mustafa Kamil Abitoğlu'nu adeta yerden yere vuran Dilemn, "Fenerbahçe'ye resmen dayak atıyorlar, UEFA şayet bu maçı izliyorsa bu hakeme bir daha hakemlik yaptırmazlar" dedi.

Trabzon'da büyük bir rezalet yaşandığını dile getiren Dilmen, "Mustafa Kamil Abitoğlu maçı böyle idare edecekse gitsin evini idare etsin. Fenerbahçeli futbolcuları resmen dövüyorlar. Bunlar Galatasaraylı, Beşiktaşlı ya da Trabzonsporlu futbolculara yapılsa aynı şekilde tepki gösterirdim. Mustafa Kamil Abitoğlu, yaşanan tüm olaylar karşısında sessiz kalıyorsa bu işi yapmayacak. Abitoğlu çocuklarına kesinlikle ben hakemlik yapıyorum demesin" ifadelerini kullandı.


Tümü
TÜMÜ