Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Bucks, Giannis'in "supermax'i imzalayacağına inanarak iş yapıyor"

Milwaukee Bucks'ın, Giannis Antetokounmpo'nun "supermax sözleşme uzatmasını imzalayacağı inancı altında" çalıştığı bildirildi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Milwaukee Bucks'ın, Giannis Antetokounmpo'nun "supermax sözleşme uzatmasını imzalayacağı inancı altında" çalıştığı bildirildi.

ESPN'den Brian Windhorst, The Hoop Collective Podcast'te Zach Lowe'a şunları söyledi:

"Bucks'ın çalışma şekli için doğru fiil nedir? Giannis'in yeniden imzalayacağı inancıyla faaliyet gösteriyorlar. Yüzde 100 değil, ancak gerçekten iyi hissetmedikçe bu anlaşmaları yapmazlar. Artık bu konuda eskisinden daha iyi hissediyorlar. Sanırım bazı insanlar bu anlaşmaların Giannis'i kazanmak için yapıldığını hissediyorlar. Bunun olacağını sanmıyorum Zach.

Bence Bucks bilgiyle iş yapıyor. Bu anlaşmaları, bu oyuncuların öngörülebilir gelecek için yanlarında Giannis ile bulunacaklarını bilerek yapıyorlar. Bu bir hata olsun ya da olmasın, göreceğiz. Ama Milwaukee'de çok heyecan olduğunu düşünüyorum. Ve şu anda Giannis'in grubu içinde çok fazla heyecan olduğunu da düşünüyorum. Bence bu ivme devam edecek."

ESPN'den Adrian Wojnarowski, geçtiğimiz Salı günü Antetokounmpo'nun "ayrılmak için nedenler aramaktan" çok "kalmak için nedenler aradığını" bildirmişti. Wojnarowski, Antetokounmpo'nun Bucks'a uzun vadeli taahhütte bulunacağına dair "yüksek bir güven" olduğunu da sözlerine eklemişti.