X

Abdurrahim Albayrak'tan transferde Ünal Aysal örneği

Galatasaray'ın eski asbaşkanı Abdurrahim Albayrak, 2020 Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda eski başkan Ünal Aysal'dan örnek verdi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Abdurrahim Albayrak'tan transferde Ünal Aysal örneği
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
17 Ekim 2021 13:33
Galatasaray eski İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, 2020 Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda açıklamalar yaptı.

Abdurrahim Albayrak ilk olarak, ""Keşke Sedat Doğan kardeşim dünkü konuşmalarında da sakin konuşsaydı. Başkanı kanser olan camiayı yüksek sesle, Türkiye'nin gözü önünde yaptığı açıklamalar nedeniyle her yerden buraya geldiler bugün. Birbirimizi böyle kırmayalım. Hepimizin çoluk çocuğu var. Ses tonumuzu yükseltmeden, kimseyi incitmeden konuşalım lütfen. Ben hiç ayrımcılık yapmadım. Ben Galatasaraylıyım, bu salondaki herkes Galatasaraylı'dır. Ben asla kimseyi kırmam." dedi.

Albayrak ayrıca, "Dün transferde örnek verdim. Ünal Aysal Başkanım da başkanlık makamını kullanarak bu transferleri yapacağım demişti. Ünal Aysal, "Başkan olarak Sneijder'i almak istiyorum, Drogba'yı almak istiyorum" dedi. Mustafa Cengiz de "30 milyon Galatasaraylı, Falcao'yu istiyor. Ben de taraftarları kırmayacağım, yönetim olarak almak istiyoruz" dedi. Hiçbir transferi tek başıma yapmadım, yapamam da. Başkanımız ve yönetimin bana vermiş olduğu yetkilerle hareket ettim. Bu transferler son mu buldu sanıyorsunuz? Türkiye'de bu transferler yine yapılacaktır." ifadelerini kullandı.

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
 Reklam 
TÜMÜ