Terim neden susuyor?

Galatasaray'da tüm camia Wesley Sneijder'in transferine yoğunlaşırken, futbol takımının patronu Fatih Terim'in sessiz kalması dikkat çekiyor. Peki Terim neden konuşmuyor?

Haber; DHA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Terim neden  susuyor?
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
11 Ocak 2013 12:37
Günlerdir Galatasaray camiasında ve taraftarlar arasında Sneijder'in gelip gelmeyeceği konuşulurken, sarı kırmızılı yönetim transferi bitme noktasına getirdi.

Başkan Ünal Aysal, bizzat İtalya yollarına düşüp, Hollandalı yıldızın transferi için büyük çaba gösterirken, tüm Galatasaraylılılar Sneijder ile yatıp, Sneijder ile kalkmaya başladı. Herkes Sneijder'den konuşurken, asıl konuşması gereken Fatih Terim ise transferin bitme noktasına gelmesine karşın Sneijder için Antalya kampında tek kelime bile etmedi.

TERİM STOPER VE SOL BEK İSTEMİŞTİ
Galatasaray'ın Antalya kampından gelen haberler ise, Fatih Terim'in fazlasıyla gergin olduğu yönünde. Terim'in, arasının çok iyi olduğu bilinen yönetici Abdurrahim Albayrak ile bile konuşmadığı gözlemleniyor. DHA'nın iddiasına göre, Terim'in suskunluğunun ana nedeni ise yönetimden öncelikle sol bek ve stoper istemesine karşın yönetimin ise bütün enerjisini Sneijder'in transferine yöneltmesi.

Fatih Terim'in Antalya'da yakın dostlarına yakındığı ve Sneijder için ödenecek yüksek paranın takım içindeki dengeyi bozmasından çekindiğini ilettiği öğrenildi. Bu nedenle Terim'in, takımının Antalya kampındaki gergin halinin dikkat çektiği belirtildi.

BELEK KAMPINDA SAHA SORUNU
Devre arası kampına Alanya'da başlayan Galatasaray'ın, buradaki hazırlık dönemi mükemmel geçmişti. Alanya'da mükemmel bir antrenman sahasında hazırlıklarını sürdüren sarı kırmızılılar, Belek kampında ise saha sorunu yaşıyor.

Belek'te kısa sürede 4 ayrı sahada antrenman yapmak zorunda kalan sarı kırmızılılar, sahaların zemininin bozuk olmasından yakınıyor. Bu arada teknik direktör Fatih Terim, antrenmanların birçoğunu basın mensuplarına kapatıyor.

onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
Tümü
 Reklam