"Sneijder daha gelmeden nefret ettim"

Wesley Sneijder hakkında değerlendirmeler yapılmaya başlandı. Gazeteci Hıncal Uluç'a göre Sneijder ve Galatasaraylı futbolcular arasında sıkıntılar yaşanabilir...

Haber; Sabah
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
'Sneijder daha gelmeden nefret ettim'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
21 Ocak 2013 12:33
Galatasaray Hollandalı yıldız Wesley Sneijder transferini tamamlarken, usta gazeteci Hıncal Uluç sabahspor.com'da kendiyle yapılan söyleşide bu transfer için değerlendirmelerde bulundu.

Uluç Sneijder ve Galatasaraylı futbolcuları kıyaslarken;

"Ben Sneijder'den gelmeden daha nefret ettim. Galatasaraylı futbolcuların da farklı düşüncede olmasını beklemiyorum. Bu saatten sonra gelen Wesley Sneijder'in takıma faydası olur mu olmaz mı bütün iş artık Fatih Terim'de. Terim Sneijder'i arkadaşlarına hazmettirir, kabul ettirirse oynatır.

Sneijder müthiş bir gerileme içinde. Hollanda Milli Takımı da büyük bir varlıık gösteremiyor. Sneijder Avrupa'da transfer olduğu takımlarda da oynayamadı. Fiyatı 30 milyon euro'dan 8 milyon euro'ya düştü. Zamanında Hagi ve Taffarel de böyleydi. Avrupa'nın büyükleri Barcelona ve Real Madrid'e transfer olurken sonra üçüncü İtalyan takımına düştüler.

Yalnız o zaman ile şu an arasına çok büyük bir fark var. O zaman Faruk Süren, Fatih Terim'in arkasındaydı. Bunu Terim biliyordu. Divan'daki gösteriler filan şov. Böyle bir şovun içinde Fatih Terim nasıl bulunuyor? Çok iyi Galatasaraylı olarak bulunuyor. Böyle bir ortamda kavga çıkaran kişi olarak görülmemesi için böyle davranıyor." ifadelerini kullandı.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam