SNEIJDER GELDİ Mİ? - GELDİ!..

- GÖRÜNTÜLÜ - Galatasaray'ın İtalyan kulübü Inter'den yeni transferi Wesley Sneijder, İstanbul'a geldi. Hollandalı hava alanında çılgın görüntüler ile karşılanırken aracının üzerine çıkan taraftar günde damgasını vurdu...

Haber; Sporx.com ve Ajanslar, Fotoğraf; DHA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
SNEIJDER GELDİ Mİ?  - GELDİ!..
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
21 Ocak 2013 14:07
Geliyor, geldi, gelmiyor, gelmez, gelecek denildi. Her gün "Sneijder geldi mi?" sorusuyula güne merhaba diyen Türkiye sonunda bu sorunun cevabına kavuştu. Wesley Sneijder geldi.

Galatasaray'ın yeni maestrosunu taşıyan uçan İstanbul Atatürk Hava Limanı Genel Havacılık Terminali'ne 16.00 sularında iniş yaptı, sarı-kırmızılı taraftarların sancılı bekleyişi mutlu sonla bitti.

Yaklaşık 1000 kadar taraftar 28 yaşındaki oyuncuyu büyük bir coşku ile karşıladı.


AİLESİYLE BİRLİKTE GELDİ

Hollandalı futbolcu, Milano'dan Galatasaray Kulübü İcra Kurulu Başkanı Lütfi Arıboğan ve Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın danışmanı Sinan Kalpakçıoğlu, eşi Yolanthe Cabau, kardeşi ve babası ile birlikte özel uçakla Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali'ne geldi.

Uçaktan indikten sonra kendisini bekleyen minibüse binen Sneijder, basın mensuplarının yoğun ilgisi nedeniyle bir süre minibüste beklemek zorunda kaldı. Hollandalı futbolcu daha sonra sarı-kırmızılı formayı giydi ve başka bir araçla havalimanından ayrılarak Florya Metin Oktay Tesisleri'ne gitti.

TARAFTARLAR KARŞILADI

Sneijder, özel araçla Genel Havacılık Terminali'nin ayrılırken kendisini havalimanında bekleyen çok sayıda sarı-kırmızılı taraftarları, arabanın açılır tavanından dışarı çıkarak selamladı.

Sneijder'ın araçtan çıkarak taraftarları selamladığı sırada ise izdiham yaşandı. Taraftarlar bir anda Sneijder'in aracına doğru hareketlenince, Hollandalı oyuncuyu görüntülemek isteyen basın mensuplarıyla, güvenlik kordonu oluşturan polisler ezilme tehlikesi geçirdi.

ARACA ATLAMA ANISNEIJDER'İ ÖPMEYE ÇALIŞTILAR

Sneijder'in taraftarların olduğu bölüme araçla geldikten sonra aracın üstünden taraftarları selamlama girişimi ise şoke eden bir gelişme ile iptal oldu, bir taraftar aracın üzerine çıkarak Sneijder'i öptü. Bunun üzerine Sneijder, tekrar arabanın içine girdi. Daha sonra Sneijder'i taşıyan araç Florya Metin Oktay Tesisleri'ne doğru yola çıktı. Bu arada bazı taraftarlar, Sneijder'in hemen gitmesine tepki gösterdi.


AYSAL, TERİM VE SNEIJDER'E TEZAHÜRATLAR

Öte yandan, uçağın gelişinden uzun bir süre önce Sefaköy'deki terminale gelen çok sayıda taraftar, Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, teknik direktör Fatih Terim ve Sneijder lehine tezahüratta bulundu. Terminalde geniş güvenlik önlemleri alınırken, taraftarlar kendilerine ayrılan bölümde bekledi.

Bu arada, Hollandalı futbolcunun gelişini çok sayıda basın mensubu takip etti. Ayrıca çok sayıda canlı yayın aracı da görev yaptı. Bazı yabancı basın mensupları da Sneijder'in İstanbul'a gelişini takip etti.

Ayrıca havalimanına Sneijder formalarının olduğu GS Store aracı da getirildi. Hollandalı ismin merakla beklenen eşi Yolanthe Cabau ise görüntülenemedi.TERİM İLE FLORYA'DA TANIŞTI

Sneijder, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde ise teknik direktör Fatih Terim, kaleci antrenörü Taffarel, İkinci Başkan Ali Dürüst ve yönetici Abdurrahim Albayrak ile tanıştı. Terim, Hollandalı futbolcu ile bir süre sohbet etti.SNEIJDER'E UÇAKTA TT ARENA GÖSTERİLİYORFLORYA'DA İLK ANLARİŞTE O UÇAK İŞTE SNEİJDERTARAFTARLARWesley Sneijder, eşi Yolanthe Cabau,
kardeşi Rodney Sneijder ve
Lütfi Arıboğan'la birlikte uçaktaki görüntüleri...

Tümü
 Reklam