Sergio Conceiçao: "Aboubakar hazır değil"

Beşiktaş'ın transferin son günlerinde kadrosuna katmaktan vazgeçtiği Vincent Aboubakar'ın sağlık durumu için Porto'dan açıklama geldi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sergio Conceiçao: 'Aboubakar hazır değil'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
17 Eylül 2019 02:16
Porto'nun teknik direktörü Sergio Conceiçao, Beşiktaş'ın transfer döneminin son günlerinde sağlık sorunları sebebiyle kadrosuna katmaktan vazgeçtiği Aboubakar hakkında açıklamalar yaptı.

"ZAMANA İHTİYACI VAR"

Aboubakar'ın fiziksen sorunlar yaşadığını dile getiren Sergio Conceiçao, "Aboubakar'ın fiziksel durumu şu an iyi değil. 7 aylık aradan sonra bu çok normal. Ancak güçlenmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Biraz zamana ihtiyacı var" dedi.

FİKRET ORMAN NE DEMİŞTİ?

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Aboubakar konusunda "Beşiktaş taraftarları Aboubakar'ı çok sevdi, duygusal bir bağ oluştu. Sakatlık sorunu vardı. Dizinde kronikleşen sakatlığı vardı. MR istedik, göndermediler. Porto ile görüştük. 900 bin eurosunu biz öderiz dediler. Biz de 2 milyon euro öderiz dedik. Aboubakar, "500 bin euro fazla alırım gelmek için" dedi. Biz de dizindeki sakatlık nüksederse parayı vermeyiz dedik, o da kabul etmedi. Taraftarımızın duygusal bağını anlıyoruz ama bu düşünceyle Beşiktaş'a gelmesini doğru bulmadık. Benim gözümde bu davranışları, Beşiktaş'a gelmesini mümkün kılmadı." ifadelerini kullamıştı.Tümü
TÜMÜ