Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Scott Perry, Kings'in GM adayı listesinde olabilir!

New York Post'tan Marc Berman, New York Knicks genel menajeri Scott Perry'nin adının, Sacramento Kings'in boştaki genel menajerlik pozisyonu için liste içinde yer aldığını iddia etti.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
New York Post'tan Marc Berman, New York Knicks genel menajeri Scott Perry'nin adının, Sacramento Kings'in boştaki genel menajerlik pozisyonu için liste içinde yer aldığını iddia etti.

The Undefeated'den Marc J. Spears, Kings'in Perry ile de konuşmak için Knicks ile temasa geçmesinin "kendisini şaşırtmayacağını" söyledi.

Kings GM'i Vlade Divac, dün istifa etmişti ve Kings için danışman olarak çalışan eski Detroit Pistons basketbol operasyonları başkanı Joe Dumars, basketbol operasyonlarından sorumlu geçici başkan yardımcısı olarak göreve başlamıştı.

Dumars şimdilik genel menajerliği de devraldı ve takımın yeni GM'ini bulmaya yardımcı olacak.

Perry, Knicks Steve Mills başkanlığında takımın GM'i olarak kendisiyle anlaşmadan önce, 2017'de üç ay boyunca Kings'in basketbol operasyonlarından sorumlu başkan yardımcısı olarak görev yapmıştı.

Berman'a göre, Kings'in, Knicks guardı RJ Barrett'ın menajeri olan Bill Duffy ile ilgilenmesi durumu da olabilir.