"Satılık değil"

Ünal Aysal'ın yaptığı Milano ziyaretinde gündeme geldiği iddia edilen Kevin Prince Boateng ile ilgili İtalyan kulübünün başkanı açıklama yaptı.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
'Satılık değil'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
11 Ocak 2013 10:35
İtalyan basınında, Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın geçtiğimiz günlerde yaptığı Milano ziyaretinin yankıları sürüyor.

Aysal'ın Milan Başkanı Galliani ile yaptığı görüşmelerde transferi masaya yatırılan isimlerin başında sol kanat oyuncuları Luca Antonini ve Djamel Mesbah'ın olduğu ifade edilmişti.

Son haberlerde ise orta sahaya bir takviye yapmak için kolları sıvayan sarı-kırmızılıların, İtalya'da yaşadığı ırkçılık olayları nedeniyle sıkıntılı günler yaşayan Kevin Prince Boateng'in sarı-kırmızılılarca istendiği belirtildi.

Galatasaray'ın Ganalı yıldıza 15 milyon euroluk bir teklif yaptığı kulislerde konuşulurken, İtalyan kulübünde 2,5 milyon euro kazanan oyuncuya da yıllık 4 milyon euroluk bir teklif yaparak, oyuncunun aklını çelmeye çalıştığı vurgulandı.

'BOATENG MİLAN'IN GELECEĞİ'

Milan Başkanı Adriano Galliani ise yaptığı açıklamalarda bu iddiaları yalanladı. Boateng'in satılık olmadığını belirten Galliani, "Boateng satılık değil. Galatasaray da dahil hiçbir kulüp bizimle temasa geçmedi. Başkan Ünal Aysal'ın ziyareti sadece bir nezaket göstergesiydi. Boateng'i Milan'ın geleceği olarak görüyoruz. Ama ırkçılık olayları yüzünden gitme gibi bir düşüncesi varsa kendisine sorun. Benim haberim yok." ifadelerini kullanarak oyuncularının takımdan ayrılmasını istemediğini belirtti.

Galatasaray'ın gündemine geldiği ifade edilen bir başka isim Luca Antonini ile ilgili de açıklamalarda bulunan Galliani, " Antonini ile ilgili bir teklif yok. Sadece Zenit'ten Abate ile ilgili bir teklif aldık" ifadelerini kullandı.

GS TV'de gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ünal Aysal da, Milan kulübüne ziyareti ile ilgili, "Inter ile görüştüğümü duyunca Galliani beni aradı, bir kahve içer miyiz diye. Bana kulübü nasıl yönettiklerini anlattı. Onlardan bir talebimiz olmadı" açıklamasını yapmıştı.

onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg
onerdiklerimiz_ara_cizgi.jpg


GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam