Samuel Kalu: "Fenerbahçe benim için teklif yaptı"

Nijeryalı sağ kanat oyuncusu Samuel Kalu, Fenerbahçe'nin kendisi için Bordeaux'ya yaptığı iki teklifi açıkladı.

Haber; Sporx.com dış haberler, Fotoğraf; girondins.com
Abone Ol
Samuel Kalu: 'Fenerbahçe benim için teklif yaptı'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
21 Eylül 2020 16:24
Bordeaux'nun Nijeryalı 23 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Samuel Kalu, Fenerbahçe'nin ilgisiyle ile transfer açıklaması yaptı.

Samuel Kalu, "Fenerbahçe ile ilgili söylenecek çok bir şey yok. Fenerbahçe, ilk olarak Bordeaux'ya kiralama teklifi yaptı. Ben de Fenerbahçe'ye, 'Kulüp içn önemli bir oyuncuyum ve benim öylece kiralanmamı kabul etmeyecekler.' dedim. Zaten, Bordeaux da bu teklifi geri çevirdi." dedi.

"FENERBAHÇE, İKİNCİ BİR TEKLİF YAPTI"

"Fenerbahçe, bu kez başka bir teklifle geldi." diyerek sözlerini sürdüren Kalu, "Satın alma opsiyonu içeren bir kiralama teklifi daha yapıldı. Bordeaux, henüz bu teklife cevap vermedi." açıklamasını yaptı.

"FENERBAHÇE İÇİN ZORLAYAMAM"

Nijeryalı oyuncu, "Ben Bordeaux için hala elimden geleni yapmaya hazırım. Burada kalırsam %100 olarak kulübüm için mücadele ederim. Bordeaux'yu Fenerbahçe'nin transfer teklifini kabul etmesi için zorlayamam." sözleriyle konuşmasını noktaladı.

23 yaşındaki Kalu, Bordeaux'nun bu sezon oynadığı 4 maçta da görev aldı ve 2-1 kaybettikleri RC Lens deplasmanında sezonun ilk golünü atmayı başardı.

Tümü
 Reklam 
TÜMÜ