Fenerbahçe'den Beşiktaş'a Domagoj Vida için telefon

Fenerbahçeli yöneticiler, Hırvat savunma oyuncusu Domagoj Vida ile ilgili çıkan haberler üzerine Beşiktaşlı yöneticileri aradı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Fenerbahçe'den Beşiktaş'a Domagoj Vida için telefon
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
05 Ağustos 2020 11:17
Beşiktaş'ın maaşında indirim istediği Domagoj Vida için Fenerbahçe iddiası gündeme geldi. Fenerbahçeli yöneticiler, bu haberler üzerine Beşiktaş'la görüştü.

Siyah-beyazlıların, 3,5 milyon euroluk maaşını düşürmeye çalıştığı Vida, indirim talebini kabul etmedi. Beşiktaş'ın indirim istediği günden bu yana gazetelerde çıkan 'Fenerbahçe, Vida'nın durumunu bekliyor' haberleri üzerine yeni bir gelişme yaşandı.

Fenerbahçe'nin 31 yaşındaki futbolcunun, Beşiktaş ile sözleşmesini feshetmesini beklediği ve daha sonra imza attıracağı yönündeki haberleri, sarı-lacivertli yönetim yalanladı.

Beşiktaşlı yöneticilerle telefon görüşmesi yapan Fenerbahçeli yetkililer, "Domagoj Vida ile herhangi bir temasımız olmadı, çıkan haberler asılsızdır" ifadelerini kullandı.

Bu görüşme sonrasında Beşiktaşlı yöneticiler, ezeli rakipleri Fenerbahçe'ye spekülasyonların asılsız olması hakkında verdikleri bilgi nedeniyle teşekkür etti.

BEŞİKTAŞ'TA YENİ VIDA KRİZİ! TIKLAYIN...

Tümü
TÜMÜ