Fenerbahçe Galatasaray şifresiz canlı izle - Bein sports (Lig TV)

Fenerbahçe Galatasaray, THY Euroleague'de kozlarını paylaşıyor. Fenerbahçe - Galatasaray maçı Ülker Arena'da oynanıyor. Nefes kesen Fenerbahçe - Galatasaray maçını canlı takip etmek için bu haberden faydalanabilirsiniz.

Haber; Sporx.com
Fenerbahçe Galatasaray şifresiz canlı izle - Bein sports (Lig TV)
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
26 Ocak 2017 22:03
Fenerbahçe Galatasaray karşı karşıya geliyor. Fenerbahçe ile Galatasaray'ın karşılaşması canlı olarak oynanıyor. Fenerbahçe ile Galatasaray'ın arasındaki maçı canlı olarak izleyebilirsiniz. Fenerbahçe - Galatasaray maçını Sporx'ten canlı takip edebilirsiniz.
FENERBAHÇE - GALATASARAY CANLI, TIKLAYIN...
FENERBAHÇE VE GALATASARAY'IN DURUMU / Fenerbahçe ile Galatasaray'ın son durumu; Fenerbahçe ligin geride kalan bölümünde oynadığı maçlardan 12 galibiyet ve 7 mağlubiyetle ayrılırken, Galatasaray Odeabank çıktığı karşılaşmaların 6'sını kazanıp 13'nü kaybetti. İki takım arasında sezonun ilk yarısında Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmayı Fenerbahçe 103-87 kazanmıştı.

FENERBAHÇE - GALATASARAY DERBİSİ ÜLKER ARENA'DA
FENERBAHÇE ÜLKER SPORTS ARENA'YA NASIL GİDİLİR?

Boğaz Köprüsü'nden geliş:
Boğaz Köprüsü'nü geçtikten sonra İzmit-Ankara çıkışını takip edin. Yol üzerinde sağdaki ilk çıkış Ataşehir çıkışıdır. Ataşehir yoluna girdiğinizde ilk sağa dönün. Işıklara geldiğinizde sola dönün ve 100 metre devam ettikten sonra sola dönün. İlk gelen kavşak değil ikinci kavşaktan sağa dönün, 50 metre sonra Ülker Sports Arena'yı göreceksiniz.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden geliş;
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nü geçtikten sonra 4. Çamlıca-Boğaz Köprüsü çıkışından çıkılır. Bu yol üzerinde sağdaki ilk ayrım Ataşehir-Yeni Sahra çıkışıdır. Bu yol üzerinde ikinci kavşağı geçtikten 50 metre sonra Ülker Sports Arena'yı göreceksiniz.

Bostancı istikametinden geliş:
Kozyatağı yan yoldan Carrefour'un arkasına geldiğinizde Ataşehir tabelasını takip edin. İlk ışıklardan sola dönüp köprünün altından geçtikten sonra sağdaki yol ayrımından devam edin. 100 metre sonra Ülker Sports Arena'yı göreceksiniz.

Otobüsle Ulaşım
Kadıköy'den kalkan 8M ve 8A; Ümraniye'den kalkan 8K ve Üsküdar'dan kalkan 16M hattı sizi Ülker Sports Arena'nın hemen önündeki Leylak Sokak durağına getirecektir.

Metroyla Ulaşım
Kadıköy-Kartal metrosunu kullanarak Yeni Sahra durağından 8A otobüs hattıyla, Kozyatağı durağından da 8K otobüs hattıyla Arena'ya gelebilirsiniz.

Metrobüsle Ulaşım
Ülker Sports Arena'ya metrobüs hattından ulaşmak istiyorsanız Uzunçayır durağından Kadıköy-Yenisahra minibüsleriyle, 16M ve 8M numaralı otobüslerle ya da Söğütlüçeşme durağından 8A numaralı otobüsle Arena'ya gelebilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş Seferleri
Ayrıca yeni hizmete giren Taksim –Ataşehir dolmuşlarıyla, Kadıköy-Yenisahra ve Üsküdar-Ataşehir minibüsleriyle de Arena'ya ulaşım sağlanmaktadır. Maç ve etkinlik günleri ilave seferler düzenlenmektedir.

Takım İstatistikleri (Fenerbahçe – Galatasaray Odeabank):

Atılan Sayı: 77.8 – 79.8 
Ribaund: 32.2 – 31.9
Asist: 18.0 – 19.5
Top çalma: 6.2 – 6.0
Blok: 3.2 – 3.8
İki sayı yüzdesi: %52.0 – %51.2
Üç sayı yüzdesi: %40.9 – %39.5
Serbest atış yüzdesi: %75.5 – %72.5
Verimlilik puanı: 88.6 – 89.2

İstatistik Liderleri (Fenerbahçe – Galatasaray Odeabank):

Sayı: Ekpe Udoh (12.2) – (11.5) Sinan Güler
Ribaund: Ekpe Udoh (7.5) – (5.5) Alex Tyus
Asist: Kostas Sloukas (4.8) – (5.7) Sinan Güler
Top Çalma: Jan Vesely (1.3) – (1.3) Sinan Güler
Blok Lideri: Ekpe Udoh (2.1) – (1.6) Alex Tyus
Verimlilik: Ekpe Udoh (20.1) – (13.8) Alex TyusTümü
TÜMÜ