X

Ettore Messina: "Anadolu Efes'e büyük saygı duyuyoruz"

Turkish Airlines EuroLeague'in 4. hafta maçında temsilcilerimizden Anadolu Efes'i konuk etmeye hazırlanan AX Armani Exchange Milan'ın koçu Ettore Messina, Anadolu Efes'in oyuncularına ve koç Ergin Ataman'a büyük saygı duyduklarını dile getirdi.

Haber; Fanatik, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Ettore Messina: 'Anadolu Efes'e büyük saygı duyuyoruz'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
15 Ekim 2021 16:16
Turkish Airlines EuroLeague'in 4. hafta mücadelesinde temsilcilerimizden Anadolu Efes, İtalyan ekibi AX Armani Exchange Milan'a konuk olacak. Milan'ın başarılı koçu Ettore Messina, karşılaşma öncesi açıklamalarda bulundu.

Anadolu Efes'e büyük saygı duyduklarını belirten Messina, "Son şampiyon konumundaki büyük saygı duyduğumuz bir takımla karşı karşıya geliyoruz. Oyuncularına ve koç Ataman'a saygı duyuyoruz. Ayrıca burada kazanmak için son derece motive geleceklerinden onlarla karşılaşmak adına en kötü zaman olduğunun da farkındayız. Hücum kaliteleri, yüksek skorlar için alan yaratma becerileri bizim için de sorun olacak. Tıpkı fiziksel yapılarının onlara hücum etmeyi zorlaştırması gibi... Aynı zamanda kendimize güvenimiz son derece iyi durumda. Geçen sezonun en iyi takımına karşı koyabilecek durumda olmaktan dolayı memnunuz" dedi.

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
 Reklam 
TÜMÜ