"Ertuğrul hocanın tribüne gönderilmesi..."

Bursaspor'un yardımcı antrenörü Mutlu Topçu, Fenerbahçe karşılaşmasının ardından açıklamada bulundu.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
'Ertuğrul hocanın tribüne gönderilmesi...'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
16 Ocak 2013 22:57
Bursaspor'un Fenerbahçe ile karşı karşıya geldiği mücadelede ev sahibi ekibin hocası Ertuğrul Sağlam'ın tribüne gönderilmesi nedeniyle maç sonu röportajına yardımcı antrenör Mutlu Topçı çıktı.

A Haber mikrofonlarına konuşan Topçu karşılaşma ile ilgili şu değerlendirmeleri yaptı: "Oyunun geneline baktığımız zaman karşılıklı ataklarla geçti. Duran toptan golü yedik. İki tane direkten dönen topumuz var. Ardından iki tane pozisyonumuz var. Üst üste yediğimiz gollerin ardından toparlanamadık ve istemediğimiz bir mağlubiyet aldık"

Karşılaşmanın 75. dakikasında Ertuğrul Sağlam'ın tribünlere gönderilmesi ile ilgili düşüncelerini de paylaşan Topçu, "Ertuğrul hocamızın tribüne gönderilmesi ile ilgili, anlık tepkiler gösterebiliyoruz. Elini sağa veya sola savrulmuş olabilir, ortada bir küfür, hakaret vs. hiçbir şey yok. Tribüne gönderilirken bu tür şeylerin dikkate alınması gerektiğini düşünüyorum. Orada kulübede hepimiz tepki verdik, hocamız tribüne gönderildi." şeklinde konuştu.

Son günlerde hakem raporlarının gündemde olması ve Ertuğrul Sağlam için verilen karar ile ilgili de hakem rapoarlarını isteyip istemeyecekleri konusunda ise Topçu, "Ortada bir yanlış varsa takipçisi olunur. Ben de dahil olmak üzere herkes tepki gösterdi o pozisyondan sonra. Atmosfer çok yüksek. Herkesin bu tür reaksiyonlar göstermesi çok normal. Hocamızın suçlu olduğunu düşünmüyoruz açıkçası." diyerek sözlerini tamamladı.

Tümü
 Reklam