Ersin Korkut'a ölüm haberini söyleyemediler

'Survivor 2020'de ödül oyunundan galibiyetle ayrılan ünlüler takımı yarışmacısı Ersin Korkut, kardeşi ile konuştu, ona öldüğünden habersiz olduğu köpeği Mess'i sorması dikkat çekti.

Haber; Milliyet
Ersin Korkut'a ölüm haberini söyleyemediler
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
01 Nisan 2020 14:29
Acun Ilıcalı'nın sevilen yarışması Survivor'da dün akşam ödül oyunu heyecanı vardı. Kazanan ünlüler takımı oldu. Yarışmacılara galibiyet sonrası ailelerinden bir kişi ile Whatsaap'ta canlı yazışma hakkı verildi.

"MES NASIL?"
Ersin Korkut, kardeşi Erdoğan Korkut ile görüştü. Yarışmaya gelirken köpeğini yakın dostu Mesut'a emanet eden oyuncu, kardeşine, "Mes nasıl?" diye sordu.

Erdoğan Korkut, abisine Mess'in öldüğünü söyleyemedi, mesajlaşma sırasında "İyi Mesut'ta, sıkıntı yok" demekle yetindi. Köpeğinin öldüğünden habersiz olan Survivor Ersin'in, kardeşine, "Mesut'a söyle, iyi basın Mes'e" demesi yürek burktu.MES'E ARABA ÇARPTI!
Ersin Korkut'un 'her şeyim' dediği köpeği Mess, yarışma başladıktan bir hafta sonra araba çarpması sonucu hayatını kaybetti.

Ünlü oyuncu, köpeğine olan sevgisini şu sözlerle anlatmıştı: "Köpeğim 12 yaşında, adı Mes. Eski sahibi bakamadı, bana verdi. Üç senedir ben bakıyorum."

Köpeği Mes'i çok özlediğini ve onla konuşabilmek istediğini ifade eden oyuncu, "Köpeğimi çok özlemişim. Belki ikinci iletişim oyununda farklı olabilir. Görüntülü konuşabiliriz. Köpeğim konuşmayı öğrenip bana bir iki mesaj verebilir" demişti.Ersin Korkut'un bulaşıkçılıktan oyunculuğa uzanan hayat hikayesi!

"23 sene önce Merter'de bir pizzacıda bulaşıkçıydım. Adada bulaşıkları o kadar temiz yıkamadıklarını görüyorum. Elimizde deterjan yok, tencere simsiyah. Denizde sert yosun var, altın gibi de kum var. İkisini birleştirdiğin zaman aman Allah. Bu benim tek kişilik oyunumun hikayesidir. Bunu ne kadar açık anlatabilirim bilmiyorum ama şimdi bir süreç var."

"YILMAZ ERDOĞAN 'NE ALIYOSAN 3 KATINI VEREYİM, GEL' DEDİ"
"Yılmaz Erdoğan, kuzenim. Tiyatrosu var, tiyatrosuna oyun izlemeye gidiyorum. Orada 'ne iş yapıyorsun' diye soruyor, 'Bulaşıkçıyım' diyorum. 'Sen orada ne kadar alıyorsun' diyor, mesela '1 alıyorum' diyorum. 'Sen orada 1 alıyorsan ben sana 3 vereyim, gel benim yanımda çalış' diyor."

"KALİTELİ OYUNCULARLA SALON TOZUNU YUTTUM"
"İstifa ettim, gittim Yılmaz'cığımın yanında çalıştım. Dekor mekor derken, kaliteli oyuncularla salondaki tozu yuttum. Bir gün bana bir şans geldi. Yılmaz Erdoğan'ın oyunu 'Bana Bir Şeyhler Oluyor'da kısa bir rol denk geldi."

"ELİMDE PASPASLA ORALARI SÜPÜRÜRKEN ŞÖHRET OLDUM"
"Sahneye ilk çıktığımda kalbim ağzıma gelmişti. O heyecanı anlatamam. O heyecanın da bir oyuncuda olması lazım. Sonra da Cem Yılmaz ile bir reklam filmi denk geldi. Elimde paspasla oraları süpürürken bir baktım meşhur olmuşum. 'Demek ki oyunculuk budur' dedim. Reklam filminden sonra 'Çok Güzel Hareketler', sinema filmleri, reklam filmleri derken şimdi de Survivor 2020."

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ