Acun Ilıcalı'dan Şota Arveladze hamlesi

İngiltere Championship takımlarından Hull City'yi satın alan Acun Ilıcalı, teknik direktör konusunda flaş bir hamle yaptı.

, Fotoğraf; AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Acun Ilıcalı'dan Şota Arveladze hamlesi
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
25 Ocak 2022 16:28
Son güncelleme 26 Ocak 2022 17:45
Acun Ilıcalı'nın resmen başkan olmasının ardından Hull City, teknik direktör Grant McCann ile yollarını ayırma kararı aldı. Ayrılık kararı resmen açıklandı. Öte yandan Hull City'nin yeni teknik direktörü de belli oldu.

İngiliz ekibi Hull City, teknik direktör Şota Arveladze ile anlaşma sağladı. Gürcü teknik adam için çalışma izni alındı.

48 yaşındaki Şota Arveladze, kısa süre içerisinde İngiltere'ye gidecek ve resmi sözleşmenin altına imza atacak.

ACUN ILICALI: "KENDİ EKİBİMİ GETİRİYORUM"

Hull City'nin sahibi ve başkanı Acun Ilıcalı, Grant McCann'in görevden alınması sonrası açıklama yaptı.

İşte Acun Ilıcalı'nın sözleri:

"Grant, özellikle kulübün devri sırasındaki zor şartlarda Hull için mükemmel bir iş çıkardı ve bunun için en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Bu konular asla kolay değildir ve çoğu zaman uzun sürmez. Süreç boyunca Grant, her zaman profesyonel ve tamamen motive olarak başarılar elde etti. Eminim Grant bir sonraki kulübünde başarılı olacaktır. Ancak, şimdi değişim ve kulüp için inanılmaz heyecan verici olacağına inandığım şeye başlamam için doğru zaman!

Projemizin devam etmek istediğimiz gibi başlaması gerektiğine dair bir felsefem ve inancım var. Bu da kendi ekibimin görevde olmasını içeriyor. İki iyi galibiyetten sonra zamanlamanın garip görünebileceğini anlıyorum. Ancak, menajeri değiştirmek için sadece 1 yenilgiyi bekleseydim adil ve dürüst olmazdım. Bunun da kimseye bir faydası olmayacaktı. Ben Hull City taraftarlarına şeffaf olmaya devam edeceğim.

Yeni teknik direktörümüz çok yakında resmen açıklanacak!"

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam