Yıldırım'ın patladığı Fenerbahçeli isim...

İddia: F.Bahçe Başkanı Yıldırım, maç öncesi moral vermek, devre arası fırça atmak için soyunma odasına indi. İkinci sefer konuşmadan önce idari menajer Hasan Çetinkaya'ya kapıyı gösterdi.

Haber; Sabah
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Yıldırım'ın patladığı Fenerbahçeli isim...
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
27 Ocak 2013 09:58
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Gaziantep deplasmanında hayli aktif bir görüntü çizdi. Maçtan önce yöneticilerle birlikte soyunma odasına inen Yıldırım, "Çok kritik günler yaşıyoruz. Camiamızın bütünlüğü için sizin başarılı olmanız çok önemli. Kalitenizin farkına varın ve artık maç kaybetmeyin. Taşıdığınız formanın büyüklüğüne layık olun" sözleriyle oyunculara moral verdi.

Sabah gazetesinin haberi şu şekilde; "Kötü bir oyun sonrası ilk 45 dakikanın geride kapatılmasından sonra Yıldırım bu sefer fırça atmak için soyunma odasının yolunu tuttu. Ancak, Yıldırım bu sefer konuşmasına başlamadan idari menajer Hasan Çetinkaya'yı soyunma odasından dışarı çıkarttı. Çetinkaya'nın da ikinci yarı başlarken son derece üzgün görünmesi dikkat çekti.

KÖTÜ BAŞLADI, İYİ BİTTİ

Fenerbahçe'nin Gaziantep'te karşılanırken taraftarlarının bir kısmının protestosuna maruz kalan Aziz Yıldırım'ın önceki gün takım otobüsünde asık olan yüzü dün maçın ikinci yarısında gelen golle güldü. Devre arası soyunma odasında takıma sert bir konuşma yapan Yıldırım tribünde tek başına izlediği maçta Semih'in galibiyet golüyle büyük mutluluk yaşadı."

Fenerbahçe Kulübü yaptığı açıklama ile bu haberi yalanladı

"Bugün tarihli Sabah Gazetesi’nde "Çık dışarı Hasan" başlığıyla yayınlanan haber gerçek dışıdır.

Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım’ın Gaziantepsor karşılaşması öncesinde, devre arasında ya da sonrasında futbolcularımıza ve teknik heyetimize yönelik herhangi bir konuşması olmamıştır. Başkanımız ve İdari Menajerimiz arasında habere konu olduğu şekliyle ya da herhangi bir şekilde, bir olumsuzluk yaşanmamıştır.

Daha önce kulübümüzde görev yapmış bir takım kişiler tarafından maksatlı olarak çıkarılan ve İdari Menajerimiz Sayın Hasan Çetinkaya’yı yıpratmayı amaçlayan bu haberleri şiddetle kınıyor, kamuoyunun bu tip yalan haberlere itibar etmemesini önemle rica ediyoruz."

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam