Yeni transfer olacak mı?

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Abdullah Kiğılı, Emre Belözoğlu'nun transferi sonrası açıklamalar yaptı.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Yeni transfer olacak mı?
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
31 Ocak 2013 15:05
Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Abdullah Kiğılı, Emre Belözoğlu'nun transferinin resmi olarak açıklanmasından hemen sonra FB TV yayınına katıldı ve değerlendirmelerde bulundu.

Emre'nin son transferleri olmadığını belirten Kiğılı, "Teknik kadroyla görüşüldü. Aykut Kocaman da özellikle gelmesini istedi. Yönetim olarak kararı verdik. O da seve seve, inşallah hazır bir şekilde, Fenerbahçe formasını giyerek kariyerini noktalayacak. Hayırlı olsun. İyi bir transferdir. İnşallah 1 - 2 transferi daha 2 - 3 güne bitirmiş olacağız." ifadelerini kullandı.

Milli oyuncunun ihtiyaçları karşılayacağını düşündüğünü söyleyen yönetici, "Emre son derece motivasyonu çok yüksek bir oyuncu. Takım içerisinde ihtiyacımız olan bir yerde bizim açımızdan faydası var. O da Fenerbahçesiz geçen günlerde buradaki günlerinin ne kadar kıymetli olduğunu anladı. Sanıyorum taraftarlar da bu transferden mutlu olmuştur. Hazır bir oyuncu alıyoruz. Takıma büyük bir katkısı olacaktır. Üç kulvarda yarışıyoruz. Kadro derinliği önemli. Sevgili Ali Yıldırım'a da teşekkür ediyorum." diye konuştu.
GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam