Yeni Ozan İpek kararı

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, Kasımpaşa'ya transferinde pürüz çıkan Ozan İpek'i kiralayabileceklerini açıkladı.

Haber; DHA - AA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Yeni Ozan İpek kararı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
15 Ocak 2013 19:52
Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, kadro dışı bırakılan Ozan İpek'i kiralık olarak verebileceklerini söyledi.

Yazıcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ozan İpek'in, sözleşmesinin feshi ve diğer konularda avukatına noter kanalıyla yetki vermesine ilişkin yorumda bulunmak istemediğini belirtti.

Ozan ile ilgili çok sayıda transfer teklif aldıklarını dile getiren Yazıcı, ''Ozan İpek'i kiralık olarak verebiliriz. Pek çok kulüpten teklif var'' dedi.

Yazıcı, ''Hangi kulüplerden teklif var. Eskişehirspor'un Ozan'ı transfer etmek istediği iddiaları doğru mu?'' sorusuna, ''Eskişehirspor'dan da teklif var. Başka kulüplerden de teklif alıyoruz'' yanıtını verdi.

SAĞLAM KARARLI
Öte yandan teknik direktör Ertuğrul Sağlam da Ozan İpek konusunda bir televizyon kanalına konuştu. Sağlam, şunları söyledi:

"Ben Ozan İpek'ten vazgeçtiysem bunun çok farklı haklı gerekçeleri vardır. Benimle ilgili söylenenler umurumda değil. Vicdanen rahatım. Ozan için elimden geleni yaptım. Ben bunu Ozan için açıklayamıyorum. Bunu açıklamam ahlaki anlamda uygun değil. Bizim şu anda takımımıza katkı sağlayacak oyuncuya hasret kaldığımız dönemde Ozan gibi bir oyuncuyu kenarda tutuyorsak bunun çok haklı gerekçeler olması lazım ki bu kararı ısrarla devam ettiriyoruz. Ozan'ın takımın içine dönmesini gerektirecek gibi bir durum söz konusu değil. Dönmesini gerektirecek şartlar oluşmadı ki böyle bir kararı almak zorunda kaldık. Bunu da ısrarla devam ettiriyoruz. Fazla kimse zorlamasın. Daha fazlasını açıklamayacağım."

Devre arasında Kasımpaşa ile anlaşan Ozan İpek'in transferi iki kulüp arasındaki anlaşmazlık nedeniyle iptal olmuştu. 

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam