Van der Vaart'a bir darbe de Sylvie'den ...

Futbol dünyasının en ünlü çiftlerinden olan Rafael & Sylvie van der Vaart çifti boşanma kararı aldı.

Haber; Sporx.com dış haberler
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Van der Vaart'a bir darbe de Sylvie'den ...
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
02 Ocak 2013 15:05
- SPOR MAGAZİN - Almanya Bundesliga takımlarından Hamburg'un formasını giyen ve 10 yıldır top model Sylvie ile beraber olan Rafael van der Vaart yaptığı açıklamada; "Evliliğimiz daha fazla süremedi, bunun için çok üzgünüm. Suçluyuz. Sylvie ile ayrıldık" diyerek boşanma arifesinde olduklarını belirtti.

RTL kanalına üzgün bir ses tonuyla açıklama yapan Rafael van der Vaart; "Bunca zamandan sonra ne yazık ki ayrılmak zorunda kaldık. Biz aramızda geçen kötü olayların sona ermesi için bu kararı aldık. Kulağa çok garip geliyor ama biz hala birbirimizi çok seviyor ve saygı duyuyoruz." dedi. Birbirlerine çok aşık olduklarını ama bu aşkın aralarındaki kötü durumu engellemeye yetmediğini belirten Rafael van der Vaart konuşmasına son verdi.Bardağı taşıran son damla ise yeni yıl için Hamburg'un en elit bölgelerinden biri olan Eppendorf'taki 400 metrekarelik evlerinde özel bir parti veren van der Vaart çifti, sadece 10 kişilik bir davetli listesi hazırladı. Parti esnasında Rafael'in fiziksel müdahalesine maruz kalan Sylvie, apar topar bodrum katına inmek zorunda kaldı. Davetliler ise bu durum karşısında şoka girdi.

Bu konu hakkında Rafael; "Bu benim çok aptalca bir hareketimdi. Ben gerizekalıyım. Çok üzgünüm. Bu bir daha asla tekrarlanmayacak." derken, Sylvie; "Onu çoktan affettim." dedi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam