Transferi iptal oldu !

Kasımpaşa Kulübü, Bursasporlu Ozan İpek'in transferinden yeşil-beyazlı kulübün öne sürdüğü şartlar nedeniyle vazgeçti. İşte detaylar...

Haber; DHA
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Transferi iptal oldu !
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
05 Ocak 2013 02:55
Bursaspor'da kadro dışı kaldığı için çalışmalarına Antalya'da özel antrenör eşliğinde sürdüren sol kanat oyuncusu Ozan İpek, 1.7 milyon Euro'ya Kasımpaşa ile prensip anlaşmasına vardı. İmzalar öncesi tarafların görüşmesinden olumsuz sonuç çıktı.

Yeşil-beyazlıların Ozan İpek'in bonsevis bedelinde öne sürdüğü şartlar, Kasımpaşa tarafından kabul edilmedi. Kasımpaşa, son görüşmenin ardından Ozan İpek'in transferinden vazgeçti.

ÖKSÜZ: "BURSASPOR'UN ŞARTLARI KABUL EDİLMEDİ"

Kasımpaşa Kulübü Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz, DHA'ya yaptığı açıklamada Ozan İpek'in transferi konusunda şunları söyledi:

"Ödeme şartlarıyla alakalı sorun oldu. Dün Ozan Antalya'daydı. Avukatlarımız da hazırdı. Sözleşme imzalanacaktı. Ancak bonservis bedeli ile ilgili öne sürülen şartlar kabul görmedi. Ozan kampa katılacaktı. Geri döndüler. Bundan sonraki gelişmeler neyi gösterir bilmiyoruz. Bize uymayan şartlar. Bizim konuşmamızda 3 taksitte ödenecekti. Ama Bursaspor ısrarla senet istedi. Bu da bizim yönetimimizce kabul edilmedi."

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam