Trabzon'da aykırı bir görüş! F.Bahçe, barış...

1461 Trabzon teknik direktörü Mustafa Akçay Trabzonspor teknik direktörü Şenol Güneş'in açıklamalarına zıt bir görüş ile Fenerbahçe'yla barış sağlanabileceği düşüncesinde...

Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
Trabzon'da aykırı bir görüş! F.Bahçe, barış...
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
21 Ocak 2013 14:57
1461 Trabzon teknik direktörü Mustafa Akçay TRT Spor'da İşte GOOOL programında yaptığı açıklamada Fenerbahçe maçında yaşananların yanlış olduğunu söylerken Trabzon teknik direktörü Şenol Güneş ve Trabzon camiasının aksine bir görüşle iki camia arasındaki hesaplaşmayı yorumladı.

Akçay Fenerbahçe ile 50 yıl barışamayacaklarını söyleyen Güneş'in sözlerine istinaden;

"Fenerbahçe müsabakasının bir hesaplaşamaya yönelik algısı beni biraz rahatsız etti. Hesaplaşmanın yeri başka. Hukuki alanlarda hukuki alanlar. Bu bizim işimiz değil. Müsabakada rakip takımının teknik adamına karşı yapılan fiili hakaretler yanlış. Bize her yer Trabzon sloganı cesur bir adamın söyleyeceği şeytir.

Buna ait olan bir kişi arkası dönük bir kişiye taş atmaz. Bugün İspanya'da, İrlan'da da barışlar var. Japonya ile ABD barışmış. Buradaki çatışmadan beslenmek ne kadar doğru bilmiyorum. Trabzon da, TFF de Fenerbahçe de buna bakmalı. Bir anne çocuğuna memesinden eşit süt vermeli. " ifadelerini kullandı.

Tümü
 Reklam